Marietta Fiedor z Love Island mocno się zmieniła! Dziś byście jej nie poznali

i

Autor: materiały prasowe

telewizja

Marietta Fiedor z Love Island mocno się zmieniła! Dziś byście jej nie poznali

2024-05-22 16:43

Program Love Island od lat cieszy się ogromną popularnością. Wielu jego uczestników po udziale w tym reality show zrobiło pokaźną karierę i zyskało wiele obserwatorów w social mediach. Jedną z takich osób jest Marietta Fiedor z pierwszej edycji Love Island. Ta mocno zmieniła się od udziału w programie. Jak wygląda dziś?

Marietta Fiedor z Love Island dziś

Wielu widzów programu Love Island z rozrzewnieniem wspomina pierwszą edycję tego formatu. Choć co sezon możemy oglądać kolejnych uczestników i nowe przygody na wyspie miłości, to jednak właśnie pierwszy sezon Love Island widzowie zapamiętali najbardziej. Coraz częściej w komentarzach zdarza się im też np. wspominać jego bohaterów albo porównywać ich do tych, którzy w formacie pojawiają się obecnie. Często w komentarzach przewija się m.in. Marietta Fiedor. Ta pojawiła się w pierwszym sezonie Love Island i w głosowaniu widzów zaszła w nim całkiem daleko. Marietta, której w parze finałowej towarzyszył Franciszek Rumak zajęła bowiem drugie miejsce w programie. Dziś dziewczyna może poszczycić się ponad 100 tys. obserwujących w social mediach. Od udziału w programie przeszła też mocną metamorfozę.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Love Island: tak dziś wygląda Marietta Fiedor

Pierwsza edycja programu Love Island mocno zapadła widzom w pamięć. Tak, jak i jej uczestnicy. Marietta Fiedor to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci tamtego sezonu. Nie bez powodu doszła w końcu do finału tego randkowego reality show. Od udziału w Love Island dziewczyna przeszła pokaźną metamorfozę. Zmieniła m.in. kolor włosów, co widać na pierwszy rzut oka. Można też odnieść wrażenie, że obecnie nieco bardziej niż przed laty stawia na naturalność. Jak mocno zmieniła się Marietta FiedorLove Island? Spójrzcie na poniższą fotkę i oceńcie sami. Jedno jest pewne - nadal jest piękną dziewczyną!