telewizja

Mariusz Kozak z Gogglebox. Przed telewizorem pokazał zaskakujące zdjęcie! Jest nie do poznania

2024-07-08 18:42

Mariusz Kozak w Gogglebox. Przed telewizorem od lat rozbawia widzów do łez swoimi komentarzami do oglądanych seriali i programów. Przez ten czas dorobił się pokaźnego grona fanów, którzy śledzą go w sieci. To tam popularny gwiazdor TTV pochwalił się ostatnio fotką, która wielu wprawiła w osłupienie. Mariusz mocno się zmienił!

Mariusz Kozak gwiazdą Gogglebox. Przed telewizorem

Choć przez program Gogglebox. Przed telewizorem w ostatnich latach przewinęło się mnóstwo osób, to nie wszystkim udało się zrobić karierę. Część bohaterów znikała po jednym albo dwóch sezonach. Innym do dziś nie udało się przebić do świadomości widzów. Sporo szczęścia w tej kwestii miał jednak Mariusz Kozak, który w Gogglebox. Przed telewizorem występuje już od kilku lat. Bohater przez ten czas komentował programy i seriale w towarzystwie Jacka Szawioły, czyli początkowo jego partnera, a obecnie już byłego. Cięty język obu panów, połączony z komentarzami w punkt, sprawiły, że widzowie mocno ich polubili. Do tego stopnia, że Mariusz Kozak ma w sieci obecnie ponad 150 tysięcy obserwatorów! Z tymi postanowił się ostatnio podzielić dość nietypowym wspomnieniem.

Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem" prywatnie. Jego żona to prawdziwa bogini!

Gogglebox. Przed telewizorem: Mariusz Kozak na fotce sprzed lat

To, że ludzie przez lata się zmieniają, nie jest niczym zaskakującym. Choć trzeba przyznać, że niektórzy bohaterowie Gogglebox. Przed telewizorem przeszli niemałe metamorfozy. M.in. Agnieszka KotońskaMateusz "Bigboy" Borkowski zrzucili sporo kilogramów, dzięki czemu dziś nie przypominają dawnych siebie. Jednak niemałą zmianę na przestrzeni lat przeszedł i Mariusz Kozak. Gwiazdor TTV zaprezentował ostatnio swoim fanom fotkę sprzed 15 lat, czyli jeszcze z czasów, zanim pojawiał się w Gogglebox. Przed telewizorem. Trzeba przyznać, że Mariusz Kozak dość mocno zmienił się na przestrzeni lat. Choć trzeba mu też oddać to, że mimo upływającego czasu nadal wygląda nieźle! I życzymy mu, by było tak, jak najdłużej. To, jak gwiazdor Gogglebox. Przed telewizorem wyglądał ponad dekadę temu, możecie zobaczyć poniżej.