telewizja

Mariusz Kozak z Gogglebox. Przed telewizorem przeszedł ogromną metamorfozę! Fani go nie poznali

2024-05-24 13:31

Mariusz Kozak, gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem", zaskoczył swoich fanów ogromną metamorfozą. Jego nowy wygląd wywołał prawdziwą sensację wśród widzów i nic zresztą dziwnego, ponieważ bohater popularnego show TTV do tej pory nie decydował się na jakieś diametralne zmiany. Zobaczcie, jak wygląda obecnie.

Gogglebox. Przed telewizorem: Mariusz Kozak przeszedł metamorfozę

Program Gogglebox. Przed telewizorem emitowany na antenie TTV od blisko dekady to jeden z najpopularniejszych show telewizyjnych w Polsce. Widzowie uwielbiają oglądać, jak uczestnicy komentują różnorodne programy telewizyjne i seriale. Mariusz Kozak, który występuje w Gogglebox. Przed telewizorem w duecie ze swoim byłym partnerem Jackiem Szawiołą, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci tego programu. Wraz z nimi w Gogglebox. Przed telewizorem pojawiają się również m.in. Sylwia Bomba, Izabela Zeiske oraz Agnieszka Kotońska, które cieszą się dużą popularnością w sieci. Widzowie cenią Mariusza Kozaka za poczucie humoru i charyzmę. Jego naturalność i bezpośredniość sprawiają, że zyskał rzeszę wiernych fanów. Niedawno bohater Gogglebox. Przed telewizorem zdecydował się na drastyczną zmianę swojego wyglądu, co wzbudziło ogromne zainteresowanie w mediach społecznościowych.

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Gogglebox. Przed telewizorem: Mariusz Kozak ze sporą zmianą

Mariusz Kozak z Gogglebox. Przed telewizorem postawił na odważną zmianę fryzury - obciął swoje dłuższe włosy i przefarbował je na intensywny różowy kolor. Taka metamorfoza wywołała mieszane emocje wśród fanów. Wielu z nich było w szoku, część osób mocno pochwaliła bohatera Gogglebox. Przed telewizorem, ale i nie zabrakło słów krytyki. Metamorfoza Mariusza Kozaka z Gogglebox. Przed telewizorem to kolejny dowód na to, że nie boi się eksperymentować i szukać nowych sposobów na wyrażenie swojej osobowości. A ten, jak wiadomo jest mocno charakterystyczną postacią. Jeśli chcecie zobaczyć, jak Mariusz Kozak wygląda przed i po metamorfozie, zerknijcie do galerii poniżej. Znajdziecie w niej stare fotki gwiazdy Gogglebox. Przed telewizorem i jego zdjęcie po metamorfozie.