telewizja

Mariusz Kozak z Gogglebox. Przed telewizorem wulgarnie odniósł się do fanów! To koniec jego kariery?

2024-07-09 23:03

Ostatnie miesiące to czas kiedy Mariusz Kozak z programu Gogglebox. Przed telewizorem przeżywa prawdziwy rozkwit swojej kariery. Choć na antenie TTV pojawia się już od wielu lat, to ostatnio szczególną popularność gwiazdor zdobywa i w sieci. Niespodziewanie jednak w wulgarny sposób zwrócił się do swoich obserwatorów.

Gogglebox. Przed telewizorem: Mariusz Kozak zachwyca historiami o Warszawie

W programie Gogglebox. Przed telewizorem Mariusz Kozak dał się poznać jako dojrzały mężczyzna, który nie ma żadnych zahamowań i potrafi celnie puentować różne sytuacje. To przysporzyło mu wielu fanów, którzy chętnie śledzą go nie tylko w produkcji TTV, ale i w sieci. Mariusz Kozak w programie Gogglebox. Przed telewizorem ma też swego rodzaju misję. Nie raz mówił w wywiadach, że wiele osób zmieniło dzięki niemu swoje nastawienie do gejów. Jednak życie Mariusza kręci się oczywiście nie tylko wokół jego orientacji. Bohater Gogglebox. Przed telewizorem prowadzi bowiem w sieci profil, na którym opowiada o ciekawych miejscach w Warszawie. I właśnie z tego powodu ostatnio mocno skoczyło mu ciśnienie. Gwiazdor TTV ostro wypowiedział się w sieci.

Dominik Abus z "Gogglebox. Przed telewizorem" prywatnie. Jego żona to prawdziwa bogini!

Gogglebox. Przed telewizorem: Mariusz Kozak się wściekł

Zazwyczaj Mariusz KozakGogglebox. Przed telewizorem jest w sieci dość spokojny. Mężczyzna opowiada albo o swoim życiu albo o ciekawostkach dotyczących stolicy. Jednak ostatnio na jego social mediach mocno puściły mu nerwy. Gwiazdor programu Gogglebox. Przed telewizorem w złości opowiedział swoim obserwatorom o komentarzach, z którymi musi się mierzyć. Nie chodzi jednak, ani o jego udział w programie TTV, ani o jego orientację. Komentujący przyczepili się bowiem do tego, że Mariusz Kozak ma przeinaczać fakty w swoich ciekawostkach o Warszawie. W dodatku często nie mając racji. To na tyle zdenerwowało gwiazdora Gogglebox. Przed telewizorem, że nie bał się użyć mocnych słów, w tym wulgaryzmów. Był wyraźnie zirytowany tym faktem. Czy to doprowadzi do zaprzestania jego działalności, jeśli chodzi o ciekawostki o stolicy? Mamy nadzieję, że nie, bo można się z nich sporo dowiedzieć!