wspomnienia

Marzena Fliegel z "Detektywów" zmieniła się po zniknięciu z mediów. Tak dziś wygląda gwiazda serialu

2024-07-03 10:49

Serial Detektywi tuż obok W11 był przed laty jedną z najpopularniejszych produkcji TVN. Ostatnio powrócił do stacji, jednak z odmienioną obsadą. Obecnie znajduje się w niej Anna Potaczek i Maciej Dębosz. Przed laty jednak w rolę pani detektyw wcielała się m.in. Marzena Fliegel. Jak była aktorka wygląda obecnie?

Marzena Fliegel z serialu Detektywi. Jak wygląda dziś?

TVN dawniej miał mnóstwo seriali, które przed telewizory przyciągały tłumy. To m.in. W11 - Wydział śledczy, czy Detektywi. Druga z tych produkcji wróciła jakiś czas temu do TVN po długiej przerwie. Sam serial wygląda już jednak nieco inaczej niż przed laty. Pojawili się w nim bowiem nowi bohaterowie. Obecnie w role detektywów wcielają się Anna Potaczek i Maciej Dębosz, którzy wcześniej grali w W11. W pierwotnej wersji Detektywów mogliśmy natomiast oglądać m.in. takie postaci, jak Maciej Friedek, Krzysztof Dziób czy Marzena Fliegel. Ostatnia z nich wcielała się w rolę dzielnej pani detektyw, która z łatwością rozwiązywała zawiłe zagadki. Wraz ze skończeniem produkcji Marzena Fliegel jednak zniknęła. Wiemy, jak aktorka i była policjantka wygląda obecnie.

TRIBSS | ROZTAŃCZONY NARODOWY 2023

Marzena Fliegel z serialu Detektywi dziś

Marzena Fliegel do serialu Detektywi nie trafiła z przypadku. Kobieta przez wiele lat pracowała w policji (podobnie, jak inne osoby, które mogliśmy oglądać w kryminalnych serialach TVN). Po odejściu na emeryturę trafiła do produkcji TVN. Widzowie dość szybko ją polubili i chętnie śledzili losy Marzeny Fliegel na ekranie. Wraz z zakończeniem produkcji kobieta zniknęła jednak z medialnego świecznika. Nieszczególnie udziela się też w sieci. W Internecie możemy znaleźć profil, który śledzi kilka tysięcy osób, jednak najpewniej nie należy on do samej zainteresowanej. Udało nam się jednak dotrzeć do obecnych zdjęć Marzeny Fliegel z serialu Detektywi. Kobieta nie zmieniła się diametralnie, choć widać pewną metamorfozę. Jak wygląda obecnie? Zobaczcie poniżej.

Listen to "Odc. 9 – Wątek rodzinny" on Spreaker.