Massimo – „Ta Mala Blondi” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

i

Autor: YouTube.com/ Fabryka Przebojów Noizz Bros | Disco Polo & Dance Massimo – „Ta Mala Blondi” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

Massimo – „Ta Mała Blondi” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

2022-07-13 10:16

Massimo to pseudonim artystyczny Mateusza Oblizajeka, który od niedawna gości na scenie disco polo. Jego drugi singiel pod tytułem „Ta Mała Blondi” lada dzień ujrzy światło dzienne. Piosenki jeszcze przed premierą będzie można posłuchać tylko w VOX FM. Kie

„Ta Mała Blondi” to nowość Massimo. Po udanym debiutanckim singlu - „W oczy wiatr”, który ukazał się w maju Massimo wydaje kolejny kawałek. Poprzedni fani okrzyknęli hitem weselnych parkietów. Massimo to nowy wokalista na scenie disco polo. Początkowo Mateusz Oblizajek miał występować jako Discomat – to ksywa jeszcze z ogólniaka, ostatecznie to właśnie jako Massiomo zamierza zdobyć scenę polskiej muzyki tanecznej. To marzenie chłopaka z Wielkopolski, który dziś ma prawie 40 lat. Już jako dziecko chciał występować na scenie. Jego najnowszy kawałek będzie utrzymany w klimacie folk polo. Teledysk jest już gotowy, premiera 14 lipca ale wcześniej piosenki będzie można posłuchać w radiu. Massimo – „Ta Mala Blondi” przedpremierowo tylko w VOX FM, w środę, 13 lipca około godziny 20:25.

ZOBACZ TEŻ: Wakacje Po Polsku z VOX FM: ekipa VOX FM na Mazurach. Co zrobili pierwszy raz? [GALERIA,WIDEO]

Wakacje po polsku – Mazury

Zenek Martyniuk, Marcin Miller czy Karol Zawrotniak. Którą gwiazdą disco polo jesteś? [QUIZ]

Zenek Martyniuk, Marcin Miller czy Karol Zawrotniak. Którą gwiazdą disco polo jesteś? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Jeśli obiad to: