Paweł Jasionowski (Masters) z mundialową piosenką

i

Autor: Screen shot z YouTube MASTERS "Na antenie VOX FM obiecałem, że jeśli Polska wyjdzie z grupy na Mistrzostwach Świata, to stworzę numer o mundialu!"

Masters z mundialowym hitem dla Biało-Czerwonych! Wszystko przez zakład z prezenterem VOX FM

2022-12-02 11:00

"Dzisiaj Polska wygra mecz, zawsze przecież o zwycięstwo gra" Masters stworzył mundialową piosenkę specjalnie dla Biało-Czerwonych. Radio VOX FM miało w tej produkcji swój skromny udział. Posłuchajcie jak wyszło!

Mundialowa piosenka dla Polaków

"Jak nasi wyjdą z grupy, to w ciągu dwóch dni piosenka będzie na YouTube" powiedział w rozmowie z prezenterem VOX FM Paweł Jasionowski z grupy Masters. Przed ostatnim grupowym meczem Polaków był gościem Kamila Rutkowskiego w "Strefie Kibica Live". Rozmawiali między innymi o przyśpiewkach i o tym jak pomagają kibicować i zagrzewać drużynę do walki. Jak obiecał, tak zrobił!

Słowo się rzekło!!

Na antenie VOX FM obiecałem, że jeśli Polska wyjdzie z grupy na Mistrzostwach Świata, to stworzę numer o mundialu! Po ostatnim gwizdku zabrałem się do pracy!⚽

Do boju Polsko! ??

- napisał o swoim mundialowym numerze Jasionowski. "Vive La Pologne (Katar 2022)" na YouTube ma praktycznie same pozytywne komentarze:

CZYTAJ TAKŻE: Andrzej Duda obejrzy mecz Polaków na kręgielni w Kłaju? Pierwsza Zmiana Budzi Ludzi

Strefa Kibica - 25.11.2022

- Wow ,?????⚽??⚽,słowo dotrzymane, brawo ??♥️??⚽???

- Ekstra piosenka rewelacja ??

- Super! Szczęsny Bohaterem dnia ⚽️??⚽️????⚽️⚽️❤

A jak Wam się podoba piosenka Mastersa dla Reprezentacji Polski. Musicie koniecznie posłuchać!

Sonda
Czy Polacy zasłużyli na awans?