telewizja

Mateusz BigBoy Borkowski z Gogglebox. Przed telewizorem pokazał się bez koszulki! Aż trudno uwierzyć, jak się zmienił

2024-06-03 22:49

To jeden z najpopularniejszych bohaterów programu Gogglebox. Przed telewizorem. Mateusz BigBoy Borkowski pojawia się w produkcji TTV od pierwszego sezonu i przez ten czas zdążył przejść sporą metamorfozę. Schudł bowiem wiele kilogramów, co zmieniło go niemal nie do poznania. Ostatnio "BigBoy" postanowił pokazać się bez koszulki.

Gogglebox. Przed telewizorem: Mateusz BigBoy Borkowski metamorfoza

Niewiele jest w polskiej telewizji programów, które byłyby w stanie utrzymać się w ramówce przez tyle lat. A jednak produkcji Gogglebox. Przed telewizorem się to udało. Program na antenie TTV nadawany jest od blisko dekady. Przez ten czas zachodziły w nim zmiany w obsadzie, ale w i w wyglądzie uczestników. Wielu z nich rozwinęło też potężne kariery. Kontem, które na Instagramie obserwuje ponad 900 tys. osób może pochwalić się m.in. Sylwia Bomba. Widzowie Gogglebox. Przed telewizorem sporo uwagi poświęcają również Mateuszowi Borkowskiemu, który określany jest jako "BigBoy". To m.in. ze względu na jego cięty język w programie i często dość mocne komentarze m.in. na temat kobiet. Jednak to nie jedyny powód, dla którego widzowie Gogglebox. Przed telewizorem szczególnie upodobali sobie tego bohatera. Na przestrzeni lat "BigBoy" mocno bowiem schudł.

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Gogglebox. Przed telewizorem: BigBoy bez koszulki

Widzowie pierwszych odcinków Gogglebox. Przed telewizorem na pewno pamiętają, że "BigBoy" faktycznie był big. Mateusz Borkowski postanowił jednak, że coś z tym zrobi i wziął się mocno za odchudzanie. I to na poważnie. Bohater Gogglebox. Przed telewizorem schudł bowiem blisko 170 kilogramów! To mocno przełożyło się na jego wygląd. Na starych zdjęciach jest bowiem niemal nie do poznania. Nie wiemy czy to zachwyt nad swoją nową sylwetką czy może wakacyjny klimat, ale coś ewidentnie sprawiło, że "BigBoy" postanowił pokazać się swoim obserwatorom bez ubrań. Na wakacyjnej fotce prezentuje się w samych szortach, co obrazuje, jak dużą zmianę przeszedł Mateusz. W galerii poniżej możecie zobaczyć jego klatę i jak zmieniał się na przestrzeni lat. Ta metamorfoza robi wrażenie!