Mejk – „Czy Ty mnie jeszcze kochasz”. Romantyczna nowość od gwiazd disco polo, to „Mejk w pigułce”?

i

Autor: YouTube.com/ Wydawnictwo Muzyczne Folk Mejk – „Czy Ty mnie jeszcze kochasz”. Romantyczna nowość od gwiazd disco polo, to „Mejk w pigułce”?

Mejk – „Czy Ty mnie jeszcze kochasz”. Romantyczna nowość od gwiazd disco polo, to „Mejk w pigułce”?

2021-08-29 8:41

„Czy Ty mnie jeszcze kochasz” to najnowszy utwór zespołu Mejk. Kawałka od uwielbianego małżeństwa disco polo można było posłuchać w VOX FM jeszcze przed premierą. Teraz kawałek, razem z teledyskiem trafił do sieci. Romantyczny i wakacyjny klimat klipu może być dla fanów miłym wspomnieniem lata podczas zbliżającej się jesieni.

Zespół Mejk na koniec wakacji podarował fanom romantyczny utwór oraz mazurski klimat w teledysku. W utworze „Czy Ty mnie jeszcze kochasz” oprócz tekstu, fanów urzeka muzyka i teledysk, który przywodzi na myśl upalne, lipcowe dni. Na mazurskich jeziorach Elwira i Mariusz Mejkowie przypominają o tym, jak ważne jest pielęgnowanie miłości. Jak zaznacza Wydawnictwo Muzyczne Folk czyli wytwórnia związana z formacją - „Ta piosenka to Mejk w pigułce. Jest tu wszystko czego oczekujemy od Elwiry i Mariusza. Łapcie to, cieszcie się muzyka, kochajcie się i bądźcie dla siebie dobrzy”.

ZOBACZ TEŻ: Best Lista VOX FM: kto zwyciężył 371 notowanie?

Na voxfm.pl publikujemy teledysk do najnowszej piosenki zespołu Mejk pod tytułem „Czy Ty mnie jeszcze kochasz”

Artyści jednego hitu. Te piosenki znają wszyscy! Pamiętasz kto je śpiewał? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Na początek coś łatwego. "Asereje" to przebój wylansowany przez zespół, który w nazwie ma popularny sos. Jaki?
Poranne Wyjce