telewizja

Metamorfoza uczestnika Gogglebox. Przed telewizorem szokuje. Trudno uwierzyć, że to on

2024-05-19 16:51

Program Gogglebox. Przed telewizorem nadawany jest od blisko 10 lat. Widzowie TTV z przyjemnością śledzą losy swoich ulubionych bohaterów, a ci dość szybko zyskali popularność. Niektórzy coś jeszcze. Wiele osób przeszło bowiem metamorfozę. Jednak jedna była szczególnie spektakularna. Mateusz Borkowski na starych zdjęciach jest nie do poznania.

Gogglebox. Przed telewizorem: Mateusz BigBoy Borkowski nie do poznania

Telewizja TTV przez ostatnie lata wykreowała wiele gwiazd. I zrobiła to ze zwykłymi ludźmi. Na antenie niemal od początku możemy bowiem oglądać programy, w których pojawiają się naturszczycy, a nie popularni celebryci. Tak było m.in. w przypadku show Królowe życia, ale i formatu Gogglebox. Przed telewizorem. W tym już od niemal dekady widzowie mogą oglądać, jak przeciętni Polacy komentują programy telewizyjne. I choć początkowo format wzbudzał niemałe kontrowersje, oglądający szybko polubili bohaterów Gogglebox. Przed telewizorem. Niektórzy z nich stali się nawet gwiazdami. Sylwia Bomba ma bowiem obecnie ponad 900 tysięcy obserwujących na Instagramie. Popularny stał się również Mateusz Borkowski, na którego jego koledzy mówią BigBoy. Ten pseudonim nie wziął się znikąd. Uczestnik wyglądał dawniej zupełnie inaczej.

PAWELEC ROBI ROBOTĘ SCHRONISKO

Ta metamorfoza w Gogglebox. Przed telewizorem robi wrażenie

Program Gogglebox. Przed telewizorem nadawany jest od blisko 10 lat. Nic zatem dziwnego, że uczestnicy przeszli zmiany w wyglądzie. Jednak najbardziej spektakularną zaliczył z pewnością Mateusz Borkowski. Ten bohater programu TTV od początku wzbudzał duże emocje. Nie gryzie się w język i często pozwala sobie na niewybredne komentarze na temat kobiet czy wyglądu innych osób. Sam przeszedł sporą metamorfozę jeśli chodzi o wygląd. Mateusz z Gogglebox. Przed telewizorem ważył dawniej sporo kilogramów. Z czasem jednak je zrzucił i dziś nie przypomina dawnego siebie. Nic zresztą dziwnego, ponieważ pozbył się blisko 170 kilogramów. Czy pamiętacie jeszcze, jak Mateusz Borkowski wyglądał dawniej? W naszej galerii możecie zobaczyć stare fotki z Gogglebox. Przed telewizorem. Aż trudno go rozpoznać!