Michael Jackson żyje w ciele innego człowieka. Te nagranie MROZI krew w żyłach!

i

Autor: AKPA / screen z filmu na TikToku: www.tiktok.com/@brandonconway11 Michael Jackson żyje w ciele innego człowieka. Te nagranie MROZI krew w żyłach!

Michael Jackson żyje w ciele innego człowieka. To nagranie MROZI krew w żyłach!

2022-08-09 11:58

Michael Jackson żyje - to teoria, która od wielu lat wzbudza duże zainteresowanie wśród internautów. Nie brakuje opinii, że król muzyki popularnej skrył się na wyspie, by być daleko od otaczających go fanów. Oficjalnie Jackson nie żyje, choć nagranie, które podrzucamy Wam na naszej stronie zszokowało internautów.

Spis treści

  1. Michael Jackson - głos mężczyzny

Michael Jackson żyje i ma się dobrze? Miłośnicy teorii spiskowych, co jakiś czas wracają z nowymi dowodami na to, że ich ulubiony artysta ukrywa się w mało dostępnym dla ludzi miejscu. Ich zdaniem miał uciec przed popularnością i nieustannym chowaniem się przed paparazzi. Miał dość życia, jako znana gwiazda. Córka artysty w 2016 roku opublikowała zdjęcie z samochodu, które wywołało ogromne przerażenie wśród internautów. Na fotografii miał być widziany Michael Jackson schowany pod ubraniami. Głośno też było w 2017 roku, kiedy matka wykonawcy hitu Billie Jean wspomniała, iż grób Michaela Jacksona jest pusty. Wszystko dlatego, że jego ciało zostało skremowane, a prochy rozsypano po jego królestwie, czyli Neverlandzie. Do wszystkich teorii związanych z tym, że śmierć Michaela Jacksona została sfingowana należy podchodzić z dużym dystansem. Choć osoby, które nie wierzą w śmierć supergwiazdy, typują, że król muzyki popularnej ukrył się w ciele niejakiego Brandona Conway'a.

Dzieci Michała Wiśniewskiego 2022 - IMIONA. Ile dzieci ma Wiśniewski z Ich Troje i z kim?

Pierwsza Zmiana komentuje #2
Sonda
Czy Twoim zdaniem Michael Jackson żyje?

Michael Jackson - głos mężczyzny

Głos Michaela Jacksona był wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Aczkolwiek nie była to skala głosu, której nie da się podrobić. W przeszłości Michael Jackson z Rumunii, czyli Bogdan Ioan zrobił furorę śpiewając utwór Earth Song w tamtejszej odsłonie programu The Voice. Teraz głos Michaela Jacksona ma Brandon Conway. Nagrał on filmik, na którym śpiewa piosenkę The Way You Make Me Feel i zebrał mnóstwo pozytywnych komentarzy. Tylko na TikToku filmik ma ponad 26 milionów wyświetleń i ponad 5 milionów polubień. Zobaczcie sami poniżej.

Koncert Piosenki Wojskowej Państw NATO - Elbląg 15.08.2022. KTO WYSTĄPI? [GWIAZDY]