Michał Zarzycki typuje przebój wakacji! Czy jest wśród nich przyszły hit lata 2022?

Łobuzy
Autor: screen/YouTube Łobuzy TV "Dawaj tu byku na melanż" to jeden z kandydatów na hit lata 2022 według Michała Zarzyckiego

Nie ma lata bez odpowiedniej oprawy muzycznej! Wszyscy doskonale wiemy, że są numery, które od razu zabierają nas swoim brzmieniem na słoneczną plażę. Nie inaczej będzie i tym razem. Wśród wielu nowości z ostatnich tygodni sprawdzamy co ma szansę zostać hitem lata 2022. Poznajcie typy naszego prezentera Michała Zarzyckiego.

Hit lata według Michała Zarzyckiego

Tribbs/Kubańczyk — Zatańczysz ze mną

Potrzeba wielkiej odwagi, aby zmierzyć się z legendą. Na szczęście, niektórzy ją mają, dzięki czemu wielki numer sprzed lat dostaje drugie życie, tętniąc świeżością nowej formy. Tribbs z Kubańczykiem wyrwali Krzysztofa Krawczyka z dancingowych parkietów i przenieśli do nowoczesnych dyskotek i klubów.

Robin Schulz / David Guetta — On Repeat

Dwa ogromne talenty niekiedy się łączą, zamiast rywalizować. I gdy się połączą, efektu ich spotkania i pracy chce się słuchać non stop. Tytuł zobowiązuje — ten numer chce się powtarzać przy lada okazji, wiedząc, że gwarantuje kapitalne doznania.

Roxette/Galantis — Fadin Like a Flower

Choć pamiętam czasy (tak, tak!), gdy Roxette dopiero aspirowało do grona „klasyków”, wiedziałem, że Fading Like a Flower nie zestarzeje się tak szybko jak ja. Miałem rację... Dzięki Galantis odżywają nie tylko wspomnienia, ale powstała nowa jakość.

CZYTAJ TAKŻE: Hit lata poszukiwany! Iga Dudziuk zdradza swoje typy na największy przebój lata 2022

Najlepszy Koncert Świata – podsumowanie

Roxen — UFO

Rumuńska scena muzyczna co jakiś czas raczy nas jakimś wielkim talentem i jest tak od lat. Dwudziestodwuletnia Roxen dopisuje kolejny rozdział tej książki, a choć tytuł sugeruje literaturę science-fiction, to UFO oddziałuje jednak na wszystkie zmysły bardzo realnie.

Mr. Polska — Złote Tarasy

Aż się chce robić zakupy! I to nie tylko w tytułowym miejscu. A nuż usłyszy się ten kołyszący numer! TikTok i YouTube szaleją w odsłonach, a marzeniem wielu staje się apartament na hasło. Strzał w dychę!

Olivia Addams — Fool Me Once

Czego nie nagra, chce się słuchać — tak już po prostu ma! Olivia Addams... Złośliwi mawiają, że trudno od siebie odróżnić jej kolejne numery, ale ludzie przecież uwielbiają utwory, które już kiedyś słyszeli — tak to po prostu działa!

Łobuzy — Dawaj tu byku na melanż

Nazwa nie wzięła się znikąd. Bywają niegrzeczni, potrafią ugryźć złośliwością tekstu, mają niszowe poczucie humoru. Przede wszystkim jednak są muzykami z prawdziwego zdarzenia i potrafią się bawić tym, co robią. „Dawaj tu, byku, na melanż” niedługo będzie hasłem na zaproszeniach ślubnych!

Sonda
Który z typów Michała Zarzyckiego zostanie hitem lata?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany