Łobuzy

i

Autor: screen/YouTube Łobuzy TV "Dawaj tu byku na melanż" to jeden z kandydatów na hit lata 2022 według Michała Zarzyckiego

Michał Zarzycki typuje przebój wakacji! Czy jest wśród nich przyszły hit lata 2022?

2022-06-29 10:02

Nie ma lata bez odpowiedniej oprawy muzycznej! Wszyscy doskonale wiemy, że są numery, które od razu zabierają nas swoim brzmieniem na słoneczną plażę. Nie inaczej będzie i tym razem. Wśród wielu nowości z ostatnich tygodni sprawdzamy co ma szansę zostać hitem lata 2022. Poznajcie typy naszego prezentera Michała Zarzyckiego.

Hit lata według Michała Zarzyckiego

Tribbs/Kubańczyk — Zatańczysz ze mną

Potrzeba wielkiej odwagi, aby zmierzyć się z legendą. Na szczęście, niektórzy ją mają, dzięki czemu wielki numer sprzed lat dostaje drugie życie, tętniąc świeżością nowej formy. Tribbs z Kubańczykiem wyrwali Krzysztofa Krawczyka z dancingowych parkietów i przenieśli do nowoczesnych dyskotek i klubów.

Robin Schulz / David Guetta — On Repeat

Dwa ogromne talenty niekiedy się łączą, zamiast rywalizować. I gdy się połączą, efektu ich spotkania i pracy chce się słuchać non stop. Tytuł zobowiązuje — ten numer chce się powtarzać przy lada okazji, wiedząc, że gwarantuje kapitalne doznania.

Roxette/Galantis — Fadin Like a Flower

Choć pamiętam czasy (tak, tak!), gdy Roxette dopiero aspirowało do grona „klasyków”, wiedziałem, że Fading Like a Flower nie zestarzeje się tak szybko jak ja. Miałem rację... Dzięki Galantis odżywają nie tylko wspomnienia, ale powstała nowa jakość.

CZYTAJ TAKŻE: Hit lata poszukiwany! Iga Dudziuk zdradza swoje typy na największy przebój lata 2022

Najlepszy Koncert Świata – podsumowanie

Roxen — UFO

Rumuńska scena muzyczna co jakiś czas raczy nas jakimś wielkim talentem i jest tak od lat. Dwudziestodwuletnia Roxen dopisuje kolejny rozdział tej książki, a choć tytuł sugeruje literaturę science-fiction, to UFO oddziałuje jednak na wszystkie zmysły bardzo realnie.

Mr. Polska — Złote Tarasy

Aż się chce robić zakupy! I to nie tylko w tytułowym miejscu. A nuż usłyszy się ten kołyszący numer! TikTok i YouTube szaleją w odsłonach, a marzeniem wielu staje się apartament na hasło. Strzał w dychę!

Olivia Addams — Fool Me Once

Czego nie nagra, chce się słuchać — tak już po prostu ma! Olivia Addams... Złośliwi mawiają, że trudno od siebie odróżnić jej kolejne numery, ale ludzie przecież uwielbiają utwory, które już kiedyś słyszeli — tak to po prostu działa!

Łobuzy — Dawaj tu byku na melanż

Nazwa nie wzięła się znikąd. Bywają niegrzeczni, potrafią ugryźć złośliwością tekstu, mają niszowe poczucie humoru. Przede wszystkim jednak są muzykami z prawdziwego zdarzenia i potrafią się bawić tym, co robią. „Dawaj tu, byku, na melanż” niedługo będzie hasłem na zaproszeniach ślubnych!

Sonda
Który z typów Michała Zarzyckiego zostanie hitem lata?