Milena Grzywacz z zespołu Szpilki oberwała od fana. Przyczepił się jej wyglądu

i

Autor: Instagram.com/milagrzywacz_official Milena Grzywacz z zespołu Szpilki oberwała od fana. Przyczepił się jej wyglądu

disco polo

Milena Grzywacz z zespołu Szpilki oberwała od fana. Przyczepił się jej wyglądu

2024-01-26 11:13

Polskie gwiazdy są już przyzwyczajone do tego, że fani często potrafią być dla nich bezlitośni. A już szczególnie, gdy mówimy o ich profilach w sieci. Niejednokrotnie dostają nieprzychylne komentarze pod swoimi zdjęciami i filmami. Ostatnio niemiłe słowa na swój temat usłyszała Milena Grzywacz z zespołu Szpilki.

Milena Grzywacz dostała bolesny komentarz

Internet dla wielu osób wydaje się idealnym miejscem na to, żeby wyżyć się na innych i napisać nieprzychylne komentarze w poczuciu anonimowości. To sprawia, że często wiele gwiazd musi czytać na swoich profilach negatywne opinie na swój temat od obcych osób. Te komentują np. wygląd, ubiór albo zachowania. O tym mogła się ostatnio przekonać na swoim profilu piosenkarka zespołu Szpilki, Milena Grzywacz. Same wokalistki mają ostatnio dobrą passę. Po wielu hitach przyszła pora na kolejny. Kawałek "Na pieska" został ciepło przyjęty przez fanów i dziewczyny nie mogły narzekać. Nieco gorzej jest jednak w przypadku samej Mileny Grzywacz. Jeden z jej obserwatorów stwierdził bowiem, że ma prawo do skomentowania jej wyglądu. I to w bardzo chamski sposób. Co napisał?

SZPILKI | ROZTAŃCZONY PGE NARODOWY 2023

Fan wytyka wagę Milenie Grzywacz

Ostatnio Milena Grzywacz na swoim profilu na Instagramie umożliwiła fanom zadawanie jej anonimowych pytań. Wokalistka nie spodziewała się chyba jednak, jak niemiłe mogą być niektóre wiadomości. Jedna z osób napisała jej bowiem: Nie bierz tego za obrazę. Ale wydaje mi się, że przytyłaś. Nie przeszkadza ci to? Taki komentarz dla wielu osób mógłby być niezwykle bolesny i krzywdzący. Mimo zdania "Nie bierz tego za obrazę". Jak zareagowała Milena Grzywacz z zespołu Szpilki? Piosenkarka jasno dała do zrozumienia, co sądzi o opiniach na temat jej wagi.

Nie, nie przeszkadza mi to. Dobrze się czuję w swojej skórze. PS. Kochane kobietki, pamiętajcie to przede wszystkim sobie macie się podobać.

- napisała Milena Grzywacz.

Mamy nadzieję, że piosenkarka nie wzięła tej wypowiedzi zbyt mocno do siebie. A internautom polecamy jednak zwracać większą uwagę na to, co i komu piszą, bo może to kogoś skrzywdzić.