Zespół Szpilki

i

Autor: screen z Instagram/@zespolszpilki_official Zespół Szpilki kręci dla fanów vlogi z tras koncertowych

Milena wije się na podłodze, a Marlena śpiewa do szczotki - Szpilki pokazały jak wygląda ich życie w trasie koncertowej

2022-07-26 10:12

Szpilki dokumentują swoje trasy koncertowe! Milena, Klaudia i Marlena zgodnie ze złożoną fanom obietnicą zaczęły kręcić vlogi. Pierwszy odcinek już trafił do sieci! Dziewczyny pokazały jak w garderobie przebierają się, malują i szykują na koncert. Zobaczcie sami.

Szpilki w szatni śpiewają, malują się i kręcą pupą

Trzy piękne dziewczyny Milena, Klaudia i Marlena. Prywatnie przyjaciółki, na scenie tworzą zespół Szpilki. Słuchaczom VOX FM doskonale znane są z takich numerów jak "Wenezuelski film" czy "Zaczaruję". Ostatnio dziewczyny postanowiły, że sprawdzą swoich sił przed i za kamerą i będą kręcić vlogi dla swoich fanów. Dokumentują swoje życie w trasie od kuchni, a właściwie od szatni.

Tak jak od dłuższego czasu zapowiadałyśmy, będziemy kręcić dla Was vlogi. Zbierałyśmy się do tego długo, zastanawiałyśmy się czy jakość filmu kręcona telefonem będzie wystarczająca dla odbiorców, koniec końców padło hasło „od czegoś trzeba zacząć”, więc zaczynamy ??‍♀️??‍♀️??‍♀️Prosimy o wyrozumiałość, w różnych aspektach tego filmu… ???Z kolejnym będzie coraz lepiej ???Miłego odbioru ❤️

- czytamy pod postem na Instagramie.

Jak poszło? Sprawdźcie sami!

Wakacje po polsku – tak bawiła się ekipa VOX FM na Podlasiu
Sonda
Wybierz HIT LATA 2022!