MiłyPan & Defis - "Musisz się starać". Mamy zapowiedź gorącej nowości! Kiedy premiera?

2020-12-08 7:33 Julia Lindi
Miły Pan
Autor: Instagram.com/najmilszypan

Młodzi i rozchwytywani wokaliści disco polo łączą siły. Miły Pan i Karol Zawrotniak (Defis) nagrali wspólny kawałek. Utwór pod tytułem "Musisz się starać" lada moment trafi do sieci. Jest już zapowiedź teledysku. "Spodziewajcie się niespodziewanego” - zapowiadają Miły Pan i Defis.

To jeden z najbardziej wyczekiwanych kawałków w tym roku. Miły Pan - twórca hitu "Królowa" i Karol Zawrotniak - lider formacji Defis - znany z takich kawałków jak np. "Niespotykany kolor",  stworzyli wspólny utwór. Piosenka pod tytułem "Musisz się starać" jest gotowa do sieci trafiła zapowiedź. Miły Pan na Instagramie napisał też kilka słów do fanów.

I JEST KOCHANI!!! WIELKI krokami zbliżamy się do premiery PIERWSZEGO duetu Miłego ??Numer inny niż dotychczasowe, numer który wywołuje u mnie dreszcze, numer który mam nadzieje połączy pokolenia w Polsce, numer dla starszych, numer dla młodszych, numer dla WSZYSTKICH ?☺️ Cieszę się na myśl o tej całej produkcji, bo to moi Mili spełnienie moich marzeń. Zawsze słuchałem piosenek Karola, jak jeszcze nawet nie myślałem o tym, że będę robił, to co robię w życiu. Zawsze na imprezach śpiewaliśmy numery Defisa a dziś? A dziś wyszła zapowiedź do naszego wspólnego numeru, widzicie cząsteczkę, bo cząsteczkę tego co żeśmy sknocili ale Kochani...czekajcie bo warto! ?? MiłyPan & Defis

Zarówno fani lidera grupy Defis, jak i fani Miłego Pana nie mogą się doczekać. Pod postem na Instagramie, ale również na YouTube jest mnóstwo komentarzy zachwyconych internautów. Niektórzy porównują duet do zespołu Modern Talking. Premiera piosenki MiłyPan & Defis - "Musisz się starać" w niedzielę, 22 grudnia. Jesteście ciekawi, jaki klimat zafundują Wam panowie?

Nasi Partnerzy polecają