Moc prezentów w VOX FM - rusza „O Choinka!”. Do zgarnięcia telewizory, konsole i wiele więcej

i

Autor: VOX FM Moc prezentów w VOX FM - rusza „O Choinka!”. Do zgarnięcia telewizory, konsole i wiele więcej

Moc prezentów w VOX FM - rusza „O Choinka!”. Do zgarnięcia telewizory, konsole i wiele więcej

2021-12-03 4:25

W święta najważniejsza jest rodzina, bliskość, duchowe przeżycia…bądźmy szczerzy prezenty też. Pod świątecznym drzewkiem VOX FM jest ich mnóstwo i czekają na ciebie. Rusza kolejna świąteczna akcja „O Choinka”. Do zdobycia będą między innymi konsole do gier, smartfony, telewizory i głośniki.

„O Choinka” to jedna z tych akcji, na którą słuchacze VOX FM grzecznie czekają cały rok. Każdego roku, w grudniu rozdajemy świąteczne prezenty. W tym roku będzie podobnie. Żeby otrzymać głośnik, telewizor lub słuchawki trzeba być miłym, grzecznym....Nie, tego nie sprawdzimy ale musisz wysłać zgłoszenie. Każdego dnia TUTAJ będzie pojawiał się przedmiot pożądania a pod nim formularz, który trzeba wypełnić. „Chcesz ten prezent? Napisz dlaczego?” , później czekaj na telefon z VOX FM. „O Choinka” rusza 6 i potrwa do 23 grudnia. Co można wygrać?

ZOBACZ TEŻ: Ósme urodziny VOX FM! Dziękujemy, że jesteś z nami

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

QUIZ: Dzieciństwo w PRL. Pamiętacie te gry i zabawy?

Pytanie 1 z 10
Podczas nieobecności dorosłych stół zamieniało się:

 „O Choinka!” VOX FM. Co można wygrać?

W VOX FM, jak zawsze przygotowaliśmy wspaniałe prezenty. W tym roku w zabawie  „O Choinka” do wygrania są: konsole Xbox, telewizory Samsung, smartfony Xiaomi Redmi Note, głośniki bezprzewodowe JBL 5, słuchawki Pioneer oraz Apple AirPods, kamery samochodowe Mio oraz Xiaomi Mi Watch Lite.