Na koncerty lata śmigłowcem, w teledysku jeździ różową limuzyną. Kim jest Skolim? Wiek, wzrost, Barwy Szczęścia, żona

Konrad Skolimowski - Skolim
Autor: screen z Instagram/@skolim__ Na scenie Skolim, na ekranie Konrad Skolimowski. Poznajcie bliżej sylwetkę gwiazdy "Wyglądasz Idealnie"

Swoją muzyczną karierę rozpoczął w 2017 roku, jednak w mediach pojawia się już od wielu lat. Znany z popularnego serialu Skolim, a właściwie Konrad Skolimowski jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd, między innymi dzięki "Wyglądasz idealnie". Kim jest Skolim - wiek, wzrost, żona, dzieci, serial - to najczęściej wyszukiwane hasła w temacie artysty. Odpowiedzi na najpopularniejsze pytania znajdziecie w artykule.

Skolim - kim jest?

Na scenie funkcjonuje jako Skolim, a jako aktor występuje pod swoim pełnym imieniem i nazwiskiem - Konrad Skolimowski

Skolim - wiek

Konrad Skolimowski urodził się w 1996 roku. Niestety nie jest znana dokładna data urodzenia artysty. Wiadomo, że w tym roku (2022) kończy on 26 lat.

CZYTAJ TAKŻE: Roztańczony PGE Narodowy 2022: Skolim dołącza do listy artystów. Zobacz kto jeszcze wystąpi

VOX FM – Jazda do roboty 2022

Skolim - wzrost

Z dostępnych w sieci informacji wynika, że Skolim mierzy 176 cm.

Skolim - serial

Konrad Skolimowski widzom serialu Barwy Szczęścia jest doskonale znany z roli Patryka. W emitowanym przez TVP serialu gra życiowego partnera Agaty (Natalia Zambrzycka). Na szklanym ekranie zadebiutował w 2014 roku grając w serialach Na Wspólnej oraz Niebezpieczne związki.

Skolim - żona

Wiele fanek będzie rozczarowanych informacją, że serce Konrada Skolimowskiego jest już zajęte. Żona Skolima nazywa się Aleksandra Sarnecka.

CZYTAJ TAKŻE: Wakacje Po Polsku z VOX FM: zobacz jak Marysia i Kamil bawili się na Mierzei Wiślanej [GALERIA i WIDEO]

Skolim - Prime MMA

Konrad Skolimowski ma na koncie udany występ na gali Prime Show MMA. Jaś Kapela został przez niego znokautowany w drugiej rundzie pojedynku na gali "Prime 2: Kosmos".

Skolim - dzieci

Razem z żoną Konrad Skolimowski doczekał się dwóch synów. Na początku 2020 roku urodził się pierwszy z nich Jaś. Półtora roku później Skolim po raz drugi został ojcem - Antoś urodził się w sierpniu 2021 roku.

CZYTAJ TAKŻE: Love Island 2022 - przed nami 6. sezon popularnego show! Zobacz willę i uczestników. Kiedy leci? Jak oglądać?

Madga Narożna (Piękni i Młodzi) rozebrała się nad rzeką. W bikini wygląda tak, że fani nie mogą wyjść z podziwu

Skolim - Wyglądasz Idealnie

To jeden z mocniejszych kandydatów do miana tegorocznego hitu wakacji. "Wyglądasz idealnie" ma w chwili pisania tego tekstu ponad 60 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Nic dziwnego, bo to kawałek idealny do tańca!

Skolim - Roztańczony PGE Narodowy

Skolima będzie można zobaczyć na żywo podczas tegorocznej edycji Roztańczonego PGE Narodowego. Konrad Skolimowski dołączył do artystów, których w tym roku zobaczymy na tej wyjątkowej imprezie. Odbędzie się ona 1 października na PGE Narodowym.

CZYTAJ TAKŻE: Disco Polo 2022 - koncerty. Kiedy i gdzie zagrają największe gwiazdy disco polo?

Sonda
Czy piosenka Skolima "Wyglądasz Idealnie" jest hitem wakacji 2022?