„Sąsiadka vis a vis” Maczo przebije jeden z największych hitów Boys? Premiera już wkrótce!

i

Autor: Screenshot Instagram/ maczo_official „Sąsiadka vis a vis” Maczo przebije jeden z największych hitów Boys? Premiera już wkrótce!

Disco polo

Nadchodzi konkurencja dla kultowej „Sąsiadki” Boys? Nowy utwór Maczo ma być hitem!

2023-04-20 18:42

Świetne wieści dla fanów disco polo. Maczo zapowiedział bowiem premierę swojego nowego utworu, którego cel jest prosty – stać się hitem tegorocznych wakacji. Czy mu się uda?

„Sąsiadka” zespołu Boys to bez dwóch zdań jeden z największych przebojów w dziejach muzyki disco polo. Utwór zadebiutował pod koniec lat 90. i z miejsca podbił wszystkie listy przebojów. Upływ czasu bynajmniej nie ostudził miłości fanów, którzy po dziś dzień chętnie słuchają „Sąsiadki”, a sama piosenka wciąż gości na wszelkiej maści imprezach. Teraz nadchodzi jednak konkurencja.

CZYTAJ TAKŻE: Stare przeboje disco polo, które wciąż są na topie. 5 nieśmiertelnych numerów

„Sąsiadka vis a vis” Maczo przebije jeden z największych hitów Boys? Premiera już wkrótce!

Maczo może nie ma tak ugruntowanej pozycji w świecie disco polo, jak Marcin Miller (bo nie oszukujmy się – mało kto ma), ale zaskarbił już sobie sympatię słuchaczy i doczekał się dość pokaźnego grona fanowskiego. Nic zatem dziwnego, że na jego nowy utwór czekają tysiące osób. A jest ponoć na co czekać, bo klip do utworu „Sąsiadka vis a vis” ma być prawdziwą petardą. Czy obietnica zostanie jednak spełniona? Przekonamy się już wkrótce (choć dokładna data debiutu nie została jeszcze ujawniona).

Rozpoznasz największe hity disco polo po zaledwie jednym wersie? Sprawdźmy! QUIZ

Pytanie 1 z 6
„U stóp Ci złożę cały świat…” to fragment piosenki…
VOX: sonda damsko męska