Najlepszy Koncert Świata 2022 - Bedi zaprasza na imprezę VOX FM! Gdzie i kiedy wystąpi? [WIDEO]

i

Autor: screen/YouTube Fabryka Przebojów Noizz Bros | Disco Polo & Dance Bedi zagra na Najlepszym Koncercie Świata VOX FM w Olsztynie

Najlepszy Koncert Świata 2022 - Bedi zaprasza na imprezę VOX FM! Gdzie i kiedy wystąpi? [WIDEO]

2022-06-14 14:20

Kierunek Olsztyn! Nasz wyjątkowy truck z mobilną sceną już niedługo ruszy do stolicy Warmii gdzie największe Gwiazdy Disco Polo zagrają dla Was Najlepszy Koncert Świata. Wśród nich Bedi, który nagrał filmik z zaproszeniem na imprezę dla słuchaczy VOX FM. Posłuchajcie sami!

Fizjoterapeuta z artystyczną duszą - Bedi

Urodził się Wyszkowie a dzieciństwo spędził w małej urokliwej miejscowości Długosiodło na Mazowszu. W wieku 7 lat zaczął naukę gry na pianinie, a następnie ukończył ognisko muzyczne w klasie akordeonu i keyboardu. Przez 3 lata uczęszczał również do szkoły muzycznej w klasie waltorni. Obecnie Studiuje w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie na kierunku Fizjoterapia.

W marcu 2019 roku wydał swój pierwszy singiel i teledysk do piosenki “To co chciałbym Ci dać” , który w ciągu 4 miesięcy osiągnął ponad 2 mln wyświetleń na serwisie You Tube. Z kolei słuchacze VOX FM na pewno kojarzą go z singla “Milion gwiazd”, który był również mocnym koniem kilku notowań Best Listy. Dlatego Bedi musiał znaleźć się na liście artystów, którzy wystąpią na Najlepszym Koncercie Świata w Gdyni. Zobaczcie wideo z zapowiedzią!

Bedi zaprasza na Najlepszy Koncert Świata VOX FM w Olsztynie

Najlepszy Koncert Świata w Olsztynie - jak oglądać online?

A po szczegóły imprezy w Olsztynie zaglądajcie tutaj: Najlepszy Koncert Świata 2022 - Olsztyn. Kto gra? Gdzie i o której start imprezy VOX FM?

Sonda
Najlepszy Koncert Świata - w którym mieście widzimy się pod sceną?