Najlepszy Koncert Świata 2022

i

Autor: VOX FM Jak dostać się na Najlepszy Koncert Świata VOX FM w Gdyni?

Najlepszy Koncert Świata 2022 Gdynia - jak dojechać komunikacją miejską lub autem, gdzie zaparkować za darmo?

2022-06-09 20:56

Największe muzyczne wydarzenie sezonu już za chwilę zawita do Gdyni! To właśnie tam, nad zatoką Gdańską, w piątek (10 czerwca) odbędzie się kolejny Najlepszy Koncert Świata 2022! Nasza scena będzie na Was czekać od godziny 18tej przy Akwarium, czyli na końcu Skweru Kościuszki. Jak tam dojechać samochodem i komunikacją miejską? Szczegóły w artykule.

Komunikacja miejska czy samochód?

Trójmiasto jest ze sobą bardzo dobrze skomunikowane, tak więc gdziekolwiek nie będziecie, na koncert z łatwością dotrzecie komunikacją publiczną. Skwer Kościuszki jest w samym Centrum, także zarówno jadąc od strony Gdańska jak i Wejherowa, z SKM-ki wysiadamy na stacji Gdynia Główna. Z przed dworca najbliżej podwiezie nas turystyczny trolejbus linii 320, którym jedziemy do końca na Przystań Żeglugi. Jadąc z Sopotu czy pozostałych dzielnic Gdyni, w zależności od linii wysiadamy na przystankach "Skwer Kościuszki - Infobox" lub "Armii Krajowej". Stamtąd czeka nas jeszcze 10 minut spaceru. Bilety na ZKM kupimy w każdym kiosku jak i u kierowcy.

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 - Topky zapraszają na imprezę VOX FM. Gdzie i Kiedy zagrają? [WIDEO]

Najlepszy Koncert Świata VOX FM - Gdynia 2022

Osobom, które chciałyby przyjechać do Gdyni autem, polecamy duży darmowy parking przy ulicy Górskiego, między Areną a centrum handlowym "Riviera". Stamtąd jednak czeka nas jeszcze ponad półgodzinny spacer lub przejażdżka autobusem linii 109. A co jeśli ktoś by chciał zaparkować bliżej?

W tej sytuacji najprościej zaparkować samochód wzdłuż alei Jana Pawła II. Można też oczywiście spróbować na ulicy Żeromskiego, czy na placu Grunwaldzkim. W szczególności polecamy wygodny parking podziemny. Oczywiście na takie wydarzenie najlepiej przyjechać komunikacją miejską, zachęcamy do skorzystania z tej możliwości

- mówi Magdalena Wojtkiewicz z gdyńskiego ZDiZ. Pamiętajmy, że parkowanie w centrum Gdyni jest płatne 7 dni w tygodniu od 8:00 do 20:00.

Kto wystąpi na Najlepszym Koncercie Świata w Gdyni, o której zaczynamy i inne szczegóły znajdziecie tutaj: Najlepszy Koncert Świata 2022 - Gdynia. kto gra? Gdzie i o której start imprezy VOX FM?

Sonda
Najlepszy Koncert Świata - w którym mieście widzimy się pod sceną?

Zenek Martyniuk, Marcin Miller czy Karol Zawrotniak. Którą gwiazdą disco polo jesteś? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Jeśli obiad to: