Najlepszy Koncert Świata 2022 Olsztyn

i

Autor: VOX FM

Najlepszy Koncert Świata 2022 - już teraz poczuj ten klimat i posłuchaj specjalnego streamu!

2022-06-22 15:06

Wielkie odliczanie do najważniejszego muzycznego wydarzenia tej wiosny! Najlepszy Koncert Świata 2022 startuje już 20 maja. Zaczynamy w Poznaniu, poznaliście także gwiazdy, które wystąpią tam na scenie. Ale już teraz możecie poczuć tę atmosferę w swoim domu! Specjalna playlista - jak słuchać?

Najlepszy Koncert Świata 2022 - specjalny stream

Boys, Luka Rosi, Lili, Iness, Top Girls, Milano, News, Bajorek, Enjoy, Weź Nie Pytaj - te gwiazdy disco polo wystąpią dla Was na drugim z Najlepszych Koncertów Świata 2022. Zobaczycie ich wszystkich już 27 maja na naszej scenie w Rzeszowie. Jednak już dziś każdy kto jest głodny tych koncertowych emocji może poczuć je we własnym domu!

Odpalamy specjalnie dla Was wyjątkowy stream, w którym posłuchać możecie numerów od Waszych ulubionych gwiazd, które zaszczycą swoją obecnością VOXową trasę koncertową. To idealna playlista na imprezę w domu i w plenerze, na plażę czy na grilla na działce! Sprawdzi się również w długiej trasie, bo można śpiewać razem z artystami na cały głos!

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 - Rzeszów: kto gra? Gdzie i o której start?

Najlepszy Koncert Świata VOX FM Warszawa 2022

Jak jej słuchać? To dziecinnie proste! Wystarczy wejść na naszą stronę www.voxfm.pl i na samej górze znajdziecie opcję "Wybierz czego chcesz słuchać!". Spośród dostępnych playlist klikacie w logo "Najlepszy Koncert Świata" i... gotowe! Koncert największych gwiazd disco polo płynie prosto z Waszych głośników.

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 Warszawa - kto gra, gdzie i o której rozpoczyna się impreza VOX FM?

Najlepszy Koncert Świata 2022 - stream

i

Autor: VOX FM/Canva Wyjątkowy stream Najlepszego Koncertu Świata 2022 - już teraz poczuj ten klimat w swoim domu!

Najlepszy Koncert Świata 2022 - kiedy i gdzie zagramy?

Aktualna lista miast, w których odbędzie się Najlepszy Koncert Świata wygląda następująco:

  • POZNAŃ 20.05
  • RZESZÓW 27.05
  • RADOM 03.06
  • GDYNIA 10.06
  • OLSZTYN 17.06
  • WARSZAWA 24.06

W każdym z tych miast startujemy o godzinie 18:00 i będziemy rozgrzewać Was ze sceny przed występami największych gwiazd disco polo, znanych z anteny radia VOX FM. Wcześniej jednak, bo przez cały piątek, będziecie mogli spotkać naszych ludzi w specjalnym VOXowym aucie na ulicach miasta, w którym tego dnia będziemy dla Was grać. Bądź na bieżąco - śledź naszą stronę oraz media społecznościowe. Już wkrótce opublikujemy listę wykonawców na kolejny z tegorocznych Najlepszych Koncertów Świata. To jak, z kim widzimy się pod sceną?

MAPA TRASY NAJLEPSZY KONCERT ŚWIATA 2020 [KLIK]  

Sonda
Najlepszy Koncert Świata - w którym mieście widzimy się pod sceną?