Najlepszy Koncert Świata 2022 - które miasta znalazły się na trasie? [AKTUALNA LISTA]

Najlepszy Koncert Świata 2022
Autor: VOX FM Najlepszy Koncert Świata 2022 - na trasie znalazło się sześć miast!

Napięcie jak w dobrym filmie akcji - w tym roku dawkujemy Wam stopniowo. Oficjalnie ogłosiliśmy Wam, że do puli dorzucamy kolejne, szóste miasto trasy Najlepszych Koncertów Świata 2022! Gdzie jeszcze zawitają artyści wraz z naszą ekipą?

Najlepszy Koncert Świata - aktualna lista miast

W ubiegłym tygodniu ogłosiliśmy oficjalną trasę Najlepszych Koncertów Świata 2022. Po burzliwej dyskusji naszych słuchaczy w komentarzach pod specjalnymi postami w naszych mediach społecznościowych wybraliśmy 5 miast, które nasza ekipa odwiedzi wraz z największymi gwiazdami znanymi z anteny radia VOX FM.

CZYTAJ TAKŻE: "Poranne Wyjce" na żywo na Najlepszych Koncertach Świata! To już oficjalne

Najlepszy Koncert Świata VOX FM - Poranne Wyjce na żywo

Wy powiedzieliście jednak "Mało! Dajcie więcej!" No to dajemy i dorzucamy do tej puli kolejne, szóste już miasto. Wasze sugestie były różne, ale w jednym byliście na pewno zgodni - na naszej mapie zabrakło reprezentanta wschodniej części Polski. My nie daliśmy się długo prosić i oficjalnie możemy ogłosić - Rzeszów dołącza do miast, w których zagości Najlepszy Koncert Świata 2022.

Aktualna lista miast, w których odbędzie się Najlepszy Koncert Świata wygląda następująco:

  • POZNAŃ 20.05
  • RZESZÓW 27.05
  • RADOM 03.06
  • GDYNIA 10.06
  • OLSZTYN 17.06
  • WARSZAWA 24.06

Bądź na bieżąco - śledź naszą stronę oraz media społecznościowe. Już wkrótce opublikujemy listę wykonawców na pierwszy z tegorocznych Najlepszych Koncertów Świata. To jak, z kim widzimy się pod sceną?

Sonda
To co? Widzimy się pod sceną Najlepszych Koncertów Świata 2022?
Nasi Partnerzy polecają