Najlepszy Koncert Świata w Olsztynie

i

Autor: VOX FM Najlepszy Koncert Świata Olsztyn 2019 - archiwum VOX FM

Najlepszy Koncert Świata 2022 Olsztyn - jak dojechać samochodem i komunikacją miejską? Gdzie zaparkować za darmo?

2022-06-15 9:50

Położony w otoczeniu 16 jezior Olsztyn zdecydowanie wyróżnia się na mapie Polski. Stolicę Warmii i Mazur warto odwiedzić zawsze, ale w najbliższy piątek zalecamy to szczególnie. To właśnie tam zagramy przedostatni z tegorocznych Najlepszych Koncertów Świata. Gdzie dokładnie i jak dojechać na imprezę?

Jak dojechać na Najlepszy Koncert Świata w Olsztynie?

W tak pięknie położonym mieście nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszej lokalizacji niż takiej z widokiem na taflę wody. Dlatego naszą scenę rozstawimy w piątek (17 czerwca) nad jeziorem Ukiel, przy plaży miejskiej nr 3.

Z południowych osiedli Olsztyna można dojechać bezpośrednio na pętlę przy jeziorze Krzywym linią nr 307. Kursy realizowane są co pół godziny. Dojechać w pobliże CRS Ukiel można także liniami nr 107 i 113 (przystanek „Plaża Miejska” przy ul. Sielskiej) oraz 101, 106, 111 i 127 (przystanek „Jeziorna” przy ul. Bałtyckiej).

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 - Olsztyn. Kto gra? Gdzie i o której start imprezy VOX FM?

Najlepszy Koncert Świata 2022 - Olsztyn

Jadąc samochodem skorzystamy z kilku bezpłatnych parkingów. Miejsca postojowe są nie tylko w pobliżu głównego kąpieliska przy ulicy Kapitańskiej. Przy okazji zagospodarowywania brzegów jeziora powstał także spory parking przy torach, w rejonie przejścia pieszego przy ul. Jeziornej. Jest tam aż 230 miejsc postojowych. Kolejny parking jest zlokalizowany nad zatoką Miłą niedaleko miejsca koncertu, wjazd od ulicy Sielskiej w ulicę Miłą.

Pamiętajmy: Parkowanie aut na zieleńcach w okolicy jeziora Ukiel jest łamaniem przepisów i kierowcy muszą liczyć się z konsekwencjami tj. mandatem, a nawet odholowaniem pojazdu.

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 Olsztyn - Top Girls zapraszają na imprezę VOX FM. Gdzie i kiedy zagrają?

Sonda
Najlepszy Koncert Świata - w którym mieście widzimy się pod sceną?