Najlepszy Koncert Świata 2022 przechodzi do historii - zobacz relację z imprezy VOX FM

2022-06-28 11:20

6 miast, 6 piątków, 6 koncertów. 400 tys. odtworzeń transmisji na żywo na Youtubie i Facebooku. Prawie 3000 przejechanych kilometrów. 70 występów artystów. Kilkanaście godzin muzyki na żywo i tysiące ludzi pod sceną - tak w liczbach wyglądał tegoroczny Najlepszy Koncert Świata. Zobaczcie relację z największego wydarzenia muzycznego sezonu.

Relacja z Najlepszego Koncertu Świata 2022

Pojawiamy się na chwilę i robimy show - tak mniej więcej wyglądały pierwsze - wtedy jeszcze Najszybsze Koncerty Świata. Z czasem akcja rozrosła się, a koncerty z najszybszych wydłużały się coraz bardziej. Aż w końcu zmieniliśmy nazwę i formułę. Tak właśnie powstał Najlepszy Koncert Świata. Po dwóch latach lockdownów, odwołanych imprez i izolacji nadszedł moment, na który czekaliśmy z wytęsknieniem. Naszego wyjątkowego trucka z mobilną sceną zatankowaliśmy do pełna, wykonaliśmy kilka telefonów i ruszyliśmy w trasę po Polsce. Tak wspaniałego powitania się nie spodziewaliśmy! W każdym mieście, do którego zawitaliśmy z naszą imprezą publiczność witała nas najserdeczniejszymi uśmiechami i owacjami. Na naszej trasie znalazły się Poznań, Rzeszów, Radom, Gdynia, Olsztyn i Warszawa.

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 Warszawa - zobacz zdjęcia z finału imprezy VOX FM

Najlepszy Koncert Świata – podsumowanie

Na naszej scenie wystąpili dla Was w tym roku: Boys, Stachursky, Mig, Weekend, Lobuzy, Defis, Mejk, Playboys, MiłyPan, Masters, Power Play, Classic, Jorrgus, Camasutra, Extazy, D-Bomb, Enjoy, Daj To Głośniej, Long & Junior, Bayera, Joker, Markus P., Luka Rosi, Szpilki, Topky, B-Qll, Red Queen, News, Milano, Iness, Bajorek, Lili, Weź Nie Pytaj, Racisova, Freaky Boys, Mateusz Mijal, Dede Negra, Bedi, Eratox, Discoboys, Dejw oraz Iness.

Po przejechaniu całej Polski wzdłuż i wszerz nasz truck zaparkował tuż przy naszej siedzibie. Na parkingu przy redakcji VOX FM rozstawiliśmy wyjątkową, mobilną scenę i zagraliśmy ostatni w tym roku Najlepszy Koncert Świata. Czy wrócimy za rok? Nie mówimy "nie" :) Na pewno to Was pierwszych poinformujemy o tym na naszej antenie oraz na www.voxfm.pl