Najlepszy Koncert Świata 2022 w Poznaniu. Co tam się działo! Zobacz zdjęcia z imprezy VOX FM

i

Autor: VOX FM

Najlepszy Koncert Świata 2022 Radom - jak dojechać, gdzie zaparkować, o której zaczynamy imprezę VOX FM?

2022-06-03 11:20

To już dziś! Najlepszy Koncert Świata 2022 dojeżdża do Radomia. Za chwilę nasza mobilna scena będzie gotowa nad Zalewem Borki. A na niej największe gwiazdy disco polo m.in. Weekend, MiłyPan, Power Play czy Daj To Głośniej. Jak dojechać na imprezę VOX FM?

Najlepszy Koncert Świata nad Zalewem Borki

Zalew Borki to rekreacyjna perełka Radomia. W ubiegłym roku zbiornik i okolica przeszły solidny lifting. Teraz jest tam sporo atrakcji między innymi ścieżka rowerowa czy pieszy zielony szlak turystyczny brzegiem zalewu. W tej pięknej scenerii, od strony ulicy Bulwarowej, ustawiamy naszą scenę i gramy Najlepszy Koncert Świata.

Zalew Borki położony jest na osiedlu o tej samej nazwie w południowej części Radomia. Jeśli na koncert wybieracie się swoim autkiem to najlepiej dojechać do Maratońskiej, skręcić w Bulwarową i … jesteście na miejscu. Obok jest parking. Nad zalew warto wybrać się też komunikacją miejską. Jeśli do Radomia przyjedziecie pociągiem, to wychodzicie ze stacji PKP ruszacie w kierunku ulicy Poniatowskiego i obok hotelu, trzeba wsiąść w autobus linii osiem – kierunek Os. Wośniki. Kilka przystanków, wysiadacie na przystanku Bulwarowa/Długa … i jesteście na miejscu.

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 - transmisja na żywo! Jak, gdzie i o której oglądać?

Long & Junior zapraszają na Najlepszy Koncert Świata VOX FM w Radomiu

Z tego samego przystanku (lub z innego na terenie Radomia) możecie dojechać na Borki też autobusami linii 7, 1, 12, 14, 16, 17, 18. Wysiadacie na przystanku Limanowskiego/Maratońska a następnie około dziesięciominutowym spacerkiem przez zielone osiedle dojdziecie do bramy Miejskiego Ośrodka Sportu I Rekreacji, czyli nad zalew Borki.

Najlepszy koncert świata startuje o 18.00. Do zobaczenia pod sceną przy Bulwarowej. A szczegóły znajdziecie tutaj: Najlepszy Koncert Świata 2022 - Radom. Kto gra? Gdzie i o której start imprezy VOX FM?

Listen to "Kup-ciuszek CZYLI Swojski Ład" on Spreaker.
Sonda
Najlepszy Koncert Świata - w którym mieście widzimy się pod sceną?