Najlepszy Koncert Świata 2022 - Rzeszów! Szykujemy urodzinową niespodziankę dla Marcina Millera

Marcin Miller
Autor: screen/YouTube Disco Polo Lajf Wokalista zespołu Boys będzie obchodzić 52. urodziny na scenie Najlepszego Koncertu Świata

Rzeszowska odsłona Najlepszego Koncertu Świata będzie naprawdę wyjątkowa. Nie tylko ze względu na zaproszone przez VOX FM gwiazdy. Jedna z nich tego dnia będzie obchodzić swoje urodziny. Dołącz do naszej niespodzianki!

Marcin Miller - ile lat ma gwiazda disco polo?

Jedną z gwiazd Najlepszego Koncertu Świata w Rzeszowie będzie legenda disco polo - zespół Boys. Na ich numerach wychowało się całe pokolenie, a "Wolność" czy "Jesteś szalona" zanuci praktycznie każdy, nawet jeśli na co dzień słucha absolutnie innego gatunku muzyki. Pod koniec lat 90 nie było imprezy, na której te kawałki przynajmniej raz by nie zagrały z głośników, a wiele z nich wciąż granych jest na weselach czy dyskotekach.

Przez ponad 30 lat istnienia na polskiej scenie muzycznej klimat piosenek nieco się zmienił. Marcin Miller z zespołem wciąż wydają nowe kawałki, w których słychać już inną wrażliwość i dojrzałość, niż w hitach komponowanych na przełomie wieków. "Najpiękniejsza dziewczyno" czy "Wciąż pamiętam" to tylko przykłady wydanych na przełomie ostatnich lat piosenek, które tuż po premierze podbijały internet oraz listy przebojów, tak jak choćby Best Listę radia VOX FM.

CZYTAJ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 - Poznań! Największe gwiazdy zagrały dla słuchaczy VOX FM [WIDEO]

Najlepszy Koncert Świata VOX FM - Rzeszów 2022

Patrząc na teledyski widać również jak zmienia się sam Marcin Miller. Z chłopaka z dyskoteki staje się w nich mężczyzną śpiewającym o relacjach i uczuciach, czasem nawet bolesnych. Wokalista urodził się dokładnie 27 maja 1970 roku. To oznacza, że na scenie Najlepszego Koncertu Świata w Rzeszowie obchodzić będzie swoje 52. urodziny!

ZOBACZ TAKŻE: Najlepszy Koncert Świata 2022 - Poznań! Przeżyjmy to jeszcze raz [WIDEO]

Marcin Miller i Boys. Quiz z piosenek oraz historii zespołu. Tylko dla prawdziwych znawców

Pytanie 1 z 10
Na początek coś łatwego. „Jesteś szalona” to jednen z największych hitów zespołu Boys. Kto jest jego autorem?

Urodziny Marcina Millera na scenie VOX FM

Tak wyjątkowa okazja wymaga specjalnej oprawy. Bądź z nami tego dnia i zaśpiewajmy razem "Sto lat" Marcinowi Millerowi podczas Najlepszego Koncertu Świata. Na scenie nie zabraknie również niespodzianek dla wokalisty zespołu Boys. Kto jeszcze wystąpi na scenie? Wszystkie informacje o Najlepszym Koncercie Świata w Rzeszowie znajdziecie tutaj: Najlepszy Koncert Świata 2022 - Rzeszów: kto gra? Gdzie i o której start?

Sonda
Najlepszy Koncert Świata - w którym mieście widzimy się pod sceną?
Nasi Partnerzy polecają