Rychu Piwek

i

Autor: VOX FM Rychu Piwek na Najlepszym Koncercie Świata VOX FM

Najlepszy Koncert Świata 2022 Warszawa - to będzie wyjątkowy występ! Rychu Piwek na scenie VOX FM

2022-06-24 11:56

Wielki finał zasługuje na prawdziwą petardę! Król sucharów i książę zabawnych opowieści w jednej osobie - Rychu Piwek wystąpi na scenie Najlepszego Koncertu Świata. Przygotujcie dużą butelkę wody, bo te żarty na pewno trzeba będzie obficie popić. Kiedy występ Ryśka?

Rychu Piwek na scenie VOX FM w Warszawie

Najlepszy Koncert Świata 2022 już dziś wieczorem przejdzie do historii. Warszawa jest szóstym miastem na naszej wyjątkowej trasie. To właśnie tutaj, tuż przy siedzibie radia VOX FM zagramy dla Was po raz ostatni w tym sezonie. Ale zanim zgasimy ostatnie światło na naszym wyjątkowym trucku to wyciągniemy kilka asów z rękawa, by ten finał pozostał w Waszej pamięci na długo.

Jednym z nich jest na pewno Rychu Piwek. Słuchaczom doskonale znany z sucharów, które opowiada regularnie w Pierwszej Zmianie VOX FM. Jego charakterystyczny sposób opowiadania żartów i historii na korytarzach radiowych jest wręcz legendarny, dlatego postanowiliśmy ten nieoszlifowany diament pokazać Wam na żywo. Wyjątkowy, debiutancki występ Ryśka do zobaczenia już dziś (piątek) w czasie Najlepszego Koncertu Świata w Warszawie. Impreza startuje o 19:00, a więcej szczegółów znajdziecie tutaj: Najlepszy Koncert Świata 2022 Warszawa - kto gra, gdzie i o której rozpoczyna się impreza VOX FM?

Rychu Piwek zaprasza na Najlepszy Koncert Świata VOX FM
Najlepszy Koncert Świata 2022 Warszawa

i

Autor: VOX FM Najlepszy Koncert Świata 2022 Warszawa - kto zagra, gdzie i kiedy start imprezy?
Sonda
Najlepszy Koncert Świata - w którym mieście widzimy się pod sceną?