“Nic na siłę”: Filip Gurłacz wymiata śpiewając “Mama ostrzegała”, choć prywatnie… nie jest fanem disco polo (WYWIAD)

i

Autor: Netflix “Nic na siłę”: Filip Gurłacz wymiata śpiewając “Mama ostrzegała”, choć prywatnie… nie jest fanem disco polo (WYWIAD)

Disco polo na ekranie

“Nic na siłę”: Filip Gurłacz wymiata śpiewając “Mama ostrzegała”, choć prywatnie… nie jest fanem disco polo (WYWIAD)

2024-03-31 0:36

Filip Gurłacz zrobił furorę w Twoja Twarz Brzmi Znajomo wykonując utwór “Mama ostrzegała” zespołu Daj To Głośniej, a następnie powtórzył to w nowej komedii Netfliksa “Nic na siłę”. W jednym z wywiadów przyznał jednak, że jak dowiedział się, że to śpiewać to… był załamany.

Nic na siłę – Filip Gurłacz znów zaśpiewał “Mama ostrzegała”

W 2020 roku Filip Gurłacz był jednym z uczestników 13. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W jednym z odcinków przyszło mu się wcielić w wokalistkę Emilię Sanecką z zespołu Daj To Głośniej, który rok wcześniej z impetem wkroczył na disco polową scenę z utworem Daj To Głośniej, który niemal od razu stał się hitem. Wykon aktora widocznie tak przypadł do gustu producentom netfliksowej komedii “Nic na siłę”, że postanowili to wykorzystać w filmie. Czy sam Filip był jednak tym obrotem spraw zachwycony? No nie do końca.

SPRAWDŹ TEŻ: Top Girls z gorącą nowością i ODWAŻNYM klipem: “Mam Cię dość” narobi szumu?

Nic na siłę – Filip Gurłacz przyznał, że nie jest fanem disco polo

W rozmowie z Eską Filip Gurłacz przyznał bez ogródek, że sam by tej piosenki do filmu nie wybrał (nie wskazał jednak swojej kontrpropozycji), aczkolwiek nie uważa tego za złą decyzję.

Myślę, że muzyka w komedii musi dawać nastrój i wydaje mi się, że w tej scenie, w której się pojawia, pasuje doskonale do tego nastroju i tych wszystkich sytuacji, które się dzieją wokół tej piosenki i podbija te sytuacje. Więc była to decyzja reżysera lub producenta, natomiast wydaje mi się, że to dobry wybór – stwierdził.

Następnie aktor obwieścił, że to nie jest tak, że ma problem z piosenką “Mama ostrzegała” – po prostu osobiście nie należy do miłośników gatunku disco polo.

Nigdy nie byłem fanem tej piosenki. Pamiętam, że jak wylosowałem ją w Twoja Twarz Brzmi Znajomo, to byłem załamany. Nie chciałem (jej śpiewać – przyp. red.), bo nie jestem chłopakiem, który słucha disco polo – wyznał.

Filip Gurłacz podkreślił jednak wyraźnie, że są pewne wyjątki, więc “hejterem” disco polo go nazwać nie można.

Te wyjątki nie dotyczą piosenek, tylko, w moim przypadku, sytuacji typu wesele. Na weselu jak leci disco polo to “okej, czemu nie”, wstaję i tańczę, ale w pracy nie byłem do tego przyzwyczajony.

Całą rozmowę znajdziecie w załączonym materiale wideo, a film “Nic na siłę”, w którym Filip Gurłacz występuje u boku m.in. Mateusza Janickiego, Anny Szymańczyk i Cezarego Żaka, obejrzycie na Netfliksie.

SPRAWDŹ TEŻ: “Kocha się raz” zespołu Bayera podbija internet. Mamy nowy weselny hit?

QUIZ dla największych fanów disco polo

Pytanie 1 z 8
Z której piosenki Pięknych i Młodych jest ten tekst? "Dzień zaczynasz prostym słowem kocham Cię"
Filip Gurłacz o pracy na planie i filmie Nic na siłę