telewizja

Nie uwierzycie, co robi dziś była gwiazda TVN! Przed laty można ją było oglądać niemal codziennie

2024-05-17 13:54

Kariera w telewizji bywa przewrotna. Często u wielu osób zaczyna się dość niespodziewanie, ale i równie szybko może się skończyć. Tak było w przypadku jednej z gwiazd TVN. Agnieszka Wróblewska przez lata regularnie pojawiała się na telewizyjnym ekranie. Dziś trudne jej tam jednak szukać. Co robi obecnie?

Agnieszka Wróblewska z TVN nie występuje już w telewizji

Przed laty w telewizji TVN niezwykle popularne były programy call-tv (pot. telegry), czyli audycje, w których widzowie mogli rozwiązywać zagadki, dzwonić na płatny numer i wygrywać nagrody. To w tych produkcjach przez lata pojawiała się Agnieszka Wróblewska. Uśmiechnięta i charyzmatyczna prowadząca w telegrach produkowanych przez TVN pojawiała się od samego początku (program Telegra), aż do ich końca w 2011 roku. Oprócz tego prezenterka występowała też w innych formatach. Wiele osób może ją kojarzyć chociażby z produkcji Twój problem – Nasza głowa. Po zakończeniu "telegier" Agnieszka Wróblewska była przez jakiś czas obecna w programie Dzień dobry TVN jako reporterka. Potem na ekranie można ją było zobaczyć w telezakupach Mango. Co robi obecnie?

ZŁOMNIK U WULKANIZATORA PAWELCA! - PAWELEC ROBI ROBOTĘ

Co robi dziś gwiazda TVN Agnieszka Wróblewska?

Okazuje się, że Agnieszka Wróblewska nadal jest mocno związana z TVN. Po tym, gdy stacja podjęła decyzję o zakończeniu produkcji tzw. telegier, prezenterka trafiła do TTV. Tam zajęła się jednak pracą za, a nie przed kamerą. Pracowała m.in. przy programie Usterka. Potem dpowiadała również za seriale Szkoła19+. I chyba polubiła tę pracę. Jakiś czas temu Agnieszka Wróblewska pojawiła się bowiem na ekranie Dzień dobry TVN w relacji ze świętowania 100. odcinka serialu Detektywi. Okazuje się bowiem, że dawna prezenterka telegier jest obecnie reżyserką tego serialu. W której roli odnajduje się lepiej? Tego nie wiemy, ale biorąc pod uwagę, że w obu sprawdza się świetnie - jest to najmniej ważne. Życzymy kolejnych sukcesów!