Zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Canva

Nie zdradził Arkadiusza, był tylko w saunie... z innym mężczyzną! Czy ta historia zakończy się happy endem?

2022-12-09 10:45

Poznali się na Tinderze i od tamtej pory byli nierozłączni. Przez półtora roku ich związek kwitł w najlepsze! Tak przynajmniej się wydawało. Jednak okazało się, że Karol nie do końca był szczery i... wierny. Czy Pawelcowi uda się ich pogodzić?

Kochaj Albo Rzucaj w VOX FM - Karol i Arek

Karol i Arek tworzyli razem naprawdę fajną relację. Spędzali wspólnie czas, mieszkali razem, jeździli na rodzinne imprezy. Zachowywali się jak typowa para. Jak wyznaje Arek, był to związek pełen wzajemnej miłości. Wszystko runęło, gdy okazało się, że pomiędzy nich próbuje wejść ktoś trzeci.

Po półtora roku związku mój partner dostał od osoby trzeciej info ze nie jestem mu wierny. Wiem ze złe zrobiłem bardzo tego żałuje i wiem ze darzymy się nawzajem ogromnym uczuciem. To co zrobiłem jest straszne i nic mnie nie tłumaczy. Chce to naprawić zrobić wszystko by wróciło to co mieliśmy razem przez te 1,5 roku. Wyjazd do Doliny Charlotty był jednym z najpiękniejszych chwil razem.

Listen to "Nie zdradził Arkadiusza, był tylko w saunie.. .z innym mężczyzną! KOCHAJ ALBO RZUCAJ" on Spreaker.

Czy Pawelcowi uda się pogodzić tę parę? A może ich relacja jest już spisana na straty? Kochaj Albo Rzucaj to stały punkt programu VOX FM. Codziennie po 9:00 Paweł Pawelec próbuje pogodzić pary, w których z jakiegoś powodu doszło do kłótni, zdrady czy rozstania. Jak się zgłosić? Wystarczy wejść na kochajalborzucaj.voxfm.pl i napisać co wydarzyło się w Twojej relacji, a być może to właśnie Tobie pomoże Paweł.

CZYTAJ TAKŻE: Okłamywał ją nawet w temacie posiadania samochodu, próbował oszukać samego Pawelca! Jak to się skończyło?

Sonda
Czy ta para powinna się pogodzić?
Daria - Jest Weekend w VOX FM