telewizja

Nie zgadniecie co na co dzień robi Krzysztof Radzikowski z Gogglebox. Przed telewizorem! Niezła fucha

2024-07-03 14:27

Krzysztof Radzikowski to jeden z najbardziej znanych bohaterów programu Gogglebox. Przed telewizorem. Choć wielu widzów pamięta go oczywiście również z zawodów strongmanów. Tam osiągał niemałe sukcesy. Czym jednak obecnie zajmuje się Krzysztof Radzikowski oprócz udziału w show TTV? Dla wielu może to być zaskoczeniem.

Co na co dzień robi Krzysztof Radzikowski z Gogglebox. Przed telewizorem?

Kariera Krzysztofa Radzikowskiego z programu Gogglebox. Przed telewizorem dla wielu osób może być niemałym zaskoczeniem. Mężczyzna przez wiele lat brał bowiem udział w zawodach strongmanów, a obecnie zasiada na kanapie w produkcji TTV i komentuje programy telewizyjne. Choć trzeba przyznać, że wychodzi mu to całkiem nieźle. W tym z pewnością służy kanapowy partner Krzyśka, którym jest Dominik Abus. Panowie świetnie razem się uzupełniają i wymieniają żartami, jednocześnie pokazując duży dystans do siebie. Nic zatem dziwnego, że format Gogglebox. Przed telewizorem utrzymuje się na antenie TTV od blisko 10 lat, a jego bohaterowie zyskali sporą rozpoznawalność w sieci. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z tego, czym na co dzień zajmuje się Krzysztof RadzikowskiGogglebox. Przed telewizorem. Możecie się zdziwić.

Pawelec robi robotę Kawiarnia

Gogglebox. Przed telewizorem: tym zajmuje się Krzysztof Radzikowski

Widzowie Gogglebox. Przed telewizorem kojarzą Krzysztofa Radzikowskiego jako programowego wesołka. Nie inaczej było podczas zawodów strongamnów, w których Krzysiek osiągnął naprawdę wiele. M.in. mistrzostwo świata federacji World Strongman Federation w 2012 roku. Krzysztof Radzikowski nadal chętnie pojawia się na treningach i dba o swoją formę. Nie wszyscy wiedzą jednak, czym zajmuje się na co dzień. Okazuje się, że pracuje w ośrodku wychowawczym. Wszystko wyznał w rozmowie z "Strong Ekipa".

Jestem wychowawcą w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii (...) dzieciaki jadą do domów, a my mamy wakacje. (...) Mam nadzieję, że w większości mnie lubią, ja też lubię tę pracę, lubię dzieciaki... Wiadomo, nauczyciele kokosów nie mają, szału nie ma... Po prostu lubię to robić, lubię tę pracę, lubię jak można komuś pomóc

- powiedział Krzysztof Radzikowski Gogglebox. Przed telewizorem.

Trzeba przyznać, że lepszego wychowawcy młodzież nie mogła sobie wyobrazić. Potrafi być bowiem zapewne nie raz surowy, ale i stanowi dobry autorytet. A wtedy, gdy trzeba, gwiazdor TTV i programu Gogglebox. Przed telewizorem na pewno umie też zażartować.