Niesamowita metamorfoza Magdy Narożnej. Fan: „Zakochałem się w Pani”

i

Autor: AKPA Niesamowita metamorfoza Magdy Narożnej. Fan: „Zakochałem się w Pani”

Niesamowita metamorfoza Magdy Narożnej. Fan: „Zakochałem się w Pani”

2023-03-06 12:42

Magdalena Narożna to jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, oraz nietuzinkowa osobowość medialna. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi wielokrotnie zachwycała swoich fanów eksperymentami z wyglądem, ale jej najnowsza metamorfoza wprawiła wszystkich w prawdziwy zachwyt.

Magdy Narożnej chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Wokalistka popularnego zespołu disco polowego, który szturmem podbił polską scenę muzyczną w 2013 roku, od lat nie schodzi z języków. Sukcesy wokalne to zresztą nie wszystko – liderka Pięknych i Młodych brała udział w rozmaitych programach, łącznie z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a także sukcesywnie udziela się w social mediach i eventach branżowych.

CZYTAJ TAKŻE: Angelika Żmijewska w SEKSOWNEJ sukience. Internauci oniemieli na TEN widok

Niesamowita metamorfoza Magdy Narożnej – internauci są zachwyceni

Ostatnio Magdalena Narożna wzięła udział w pokazie nowej kolekcji Bikowski i Prochacki. Piosenkarka od dawna słynie z odważnych eksperymentów – swój niegdysiejszy irokez zastępowała już różnymi fryzurami i kolorami, a i rozmaite „stylówki” nie są jej obce. Teraz jednak zaskoczyła wszystkich.

Na wspomnianym evencie wokalistka zespołu Piękni i młodzi zjawiła się w zjawiskowym różowym garniturze, a w kwestii fryzury postawiła na piękne złoto-blond loki. Całości dopełniał pieczołowicie przygotowany makijaż, którym piosenkarka pochwaliła się na Instagramie. Zdjęcie Magdy Narożnej zebrało masę lajków, a pełnym zachwytu komentarzom nie ma końca.

- Zakochałem się w Pani.

- Wow 😍😍😍 Madzia wyglądasz jak Milion $

- Omg obłędnie

- P Madziu peeeetarda

- Do twarzy pani w tym makijażu i włoskach, choć bez makijażu też pięknie pani wygląda

- Wyglądasz genialnie!!!!!

VOX FM: test wiedzy mieszkańców Warszawy!