Nowość od Łobuzów podbija Internet! Hit komentują m.in. Masters, DEJW i Extazy

i

Autor: Instagram.com/Łobuzy Nowość od Łobuzów podbija Internet! Hit komentują m.in. Masters, DEJW i Extazy

Nowość od Łobuzów podbija Internet! Hit komentują m.in. Masters, DEJW i Extazy

2022-04-15 11:46

W sieci zawrzało! W niecałą dobę od premiery klipu do najnowszego numeru Łobuzów "Dawaj tu byku na melanż", posypała się lawina komentarzy. "Jest ogień chłopaki!" - piszą fani, ale nie tylko oni dzielą się swoimi odczuciami na temat produkcji. Głos zabierają także koledzy z branży. Hit komentują m.in. Masters i Extazy. Jak inne gwiazdy polskiej muzyki disco oceniają najnowszą propozycję od twórców m.in. "Ona czuje we mnie piniądz"? Przeczytaj!

Formacja Łobuzy już zdążyła nas przyzwyczaić do tego, że czego nie dotknie zamienia się w hit. Tak było m.in. w przypadku piosenki "Ona czuje we mnie piniądz" (ponad 100 milionów wyświetleń w serwisie YouTube) czy singla "Zbuntowany Anioł" (odpowiednio ponad 116 milionów wyświetleń). Wszystko wskazuje na to, że nie inaczej będzie w przypadku najnowszej propozycji od tego zespołu. Numer jak zawsze przedpremierowo mogliście usłyszeć w Radiu VOX FM (więcej o tym pisaliśmy TUTAJ). W niecałą dobę od premiery klipu do kawałka "Dawaj tu byku na melanż" - w momencie pisania tego artykułu - teledysk ma na swoim koncie już ponad 15 tysięcy wyświetleń. Nie brakuje również komentarzy, a głos zabierają nie tylko fani.

Niecała doba od premiery klipu "Dawaj tu byku na melanż". Fani: "Jest moc!"

"Jest ogień chłopaki!", "Kawałek mistrzostwo! Będzie hit!", "Dobre, jest moc!", "Sztos nuta" - zachwycają się fani w komentarzach pod najnowszym klipem "Dawaj tu byku na melanż". Sympatycy Łobuzów już zwiastują hit wakacji, a niektórzy nawet całego 2022 roku. Jak na tę wiadomość reagują koledzy z branży? Pojawia się nutka zazdrości czy jednak kibicują Łobuzom i życzą powodzenia? Sprawdź w artykule poniżej!

Gwiazdy disco polo komentują nowy hit Łobuzów! DEJW: "Membrany czerwone"

Gwiazdy disco polo również nie omieszkały zabrać głosu w komentarzach. "Ależ to jest sztos!!" - napisał Paweł Jasionowski z grupy Masters pod najnowszym klipem do "Dawaj tu byku na melanż". Podobnego zdania jest m.in. formacja DEJW, która nowość od Łobuzów podsumowała krótko: "Membrany czerwone!". Zespół muzyczny NEWS także jest zachwycony - "Szopa płonie! Brawo! Muzyczne POZDRO" - napisał w komentarzu. Z kolei grupa Extazy do tematu melanżu z tytułu piosenki podeszła z humorem i bardzo dosłownie. "Bardzo fajna propozycja. Co do mojej historii melanżu. Jak sami wiecie lubię balować w domu. Powodzenia Panowie" (pisownia oryginalna) - napisała grupa Extazy, znana m.in. z hitu "Balujemy dziś w domu". Jak przyjmie się najnowsza propozycja od Łobuzów czas pokaże. Tymczasem przypominamy, że "Dawaj tu byku na melanż" możecie usłyszeć w Radiu VOX FM, gdzie zawsze gramy w rytmie hitów!

Pierwsza Zmiana Show Łobuzy making of