O, Choinka 2022

i

Autor: VOX FM

O Choinka VOX FM! Wyjątkowe prezenty gwiazdkowe do zgarnięcia dla słuchaczy

2022-12-09 15:05

Wystarczy wypełnić prosty formularz i prezent może trafić właśnie do Ciebie. O Choinka VOX FM zadba o podarunki dla Ciebie lub Twoich najbliższych. Wystarczy się zgłosić i napisać dlaczego to właśnie Ty masz dostać nagrodę w zabawie O Choinka 2022!

Prezenty na Boże Narodzenie od VOX FM

Prezenty... każdy z nas kocha je dawać, ale też dostawać! Jak co roku z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia radio VOX FM rozdaje wyjątkowe upominki dla swoich słuchaczy. Można zgarnąć coś dla siebie albo obdarować bliską osobę. Aby otrzymać głośnik, telewizor lub słuchawki wystarczy wysłać zgłoszenie. Każdego dnia TUTAJ będzie pojawiał się przedmiot pożądania a pod nim formularz, który trzeba wypełnić. „Chcesz ten prezent? Napisz dlaczego?” , później czekaj na telefon z VOX FM. „O Choinka” potrwa do 23 grudnia.

Doskonale wiemy jak wielką przyjemność sprawia Wam otrzymywanie od nas prezentów. Swoją radością podzieliła się z nami Magda ze Szczecina, która specjalnie dla słuchaczy VOX FM nagrała unboxing swojej nagrody spod O Choinki! Zobaczcie sami!

CZYTAJ TAKŻE: Najlepsza świąteczna playlista w Internecie! Posłuchaj i poczuj klimat Bożego Narodzenia

O Choinka 2022 co można wygrać?

W VOX FM, jak zawsze przygotowaliśmy wspaniałe prezenty. W tym roku w zabawie „O Choinka” do wygrania są: konsole Xbox, telewizory Samsung, słuchawki Marshall Major IV, smartfony Xiaomi Redmi Note, głośniki bezprzewodowe JBL 6, Tablety Huawei MatePad oraz Apple AirPods, Apple Watche, zegarki sportowe Garmin. Szczegóły oraz regulamin znajdziecie pod adresem ochoinka.voxfm.pl

O Choinka VOX FM! Magda rozpakowuje swój prezent
Sonda
Czy byłeś/aś grzeczny/a w tym roku?