O ich przyjaźni mówi się od lat. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) i Kuba Urbański (Playboys) na wspólnych wakacjach. Gwiazdy disco polo szaleją w Turcji. Co na to ich rodziny?

i

Autor: Instagram.com/madzia_pim O ich przyjaźni mówi się od lat. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) i Kuba Urbański (Playboys) na wspólnych wakacjach. Gwiazdy disco polo szaleją w Turcji. Co na to ich rodziny?

O ich przyjaźni mówi się od lat. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) i Kuba Urbański (Playboys) na wspólnych wakacjach. Gwiazdy disco polo szaleją w Turcji. Co na to ich rodziny?

2022-10-11 10:16

Magda Narożna i Kuba Urbański przyjaźnią się od lat. Wokalistkę zespołu Piękni i Młodzi oraz lidera zespołu Playboys łączy nie tylko wspólna wytwórnia płytowa ale coś znacznie głębszego. Więź jest tak głęboka, że gwiazdy disco polo postanowiły wyjechać na wspólne wakacje do Turcji. Jeśli się zastanawiasz co na to ich rodziny, to odpowiadamy – prawdopodobnie są zadowolone i odpoczywają razem z nimi.

Wspólne zdjęcia gwiazd diso polo trafiły do sieci. Magda Narożna i Kuba Urbański szaleją w tureckiej Alanyi. Razem z liderką zespołu Piękni i Młodzi oraz wokalistą Playboys są ich rodziny a także pozostali członkowie zespołów. Zarówno Kuba, jak i Magda pokazują wspólne fotki na Instagramie i widać, że świetnie się bawią. Gwiazdy disco polo łączy szczególna więź. Jakiś czas temu Kuba Urbański przyznał, że traktuje Magdę Narożną jak siostrę. Trzeba przyznać, że w czasach wszechobecnej rywalizacji, także na scenie disco polo, to rzadkość. Kuba i Magda są szczęściarzami, że mają siebie w tych trudnych czasach.

ZOBACZ TEŻ: Wzruszające słowa gwiazdy disco polo. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) pisze do fanów: W moim życiu przeszłam na prawdę dużo…

Magda Narożna i Kuba Urbański na wspólnych wakacjach

i

Autor: zrzutekranu/instastory/madzia_pim Magda Narożna i Kuba Urbański na wspólnych wakacjach
Magda Narożna (Piękni i Młodzi) mierzy się z wielkim hitem Boys! Tylko w VOX FM

Zazdrość, zdrady, romanse - to najczęstsze powody rozstania zakochanych par.

Posłuchaj jak godzi zwaśnione strony nasz ekspert - Pawelec w podcaście "Kochaj albo rzucaj".

Listen to "Andrzej powiedział Agnieszce , że był z nią tylko z litości!" on Spreaker.