Obiecywał szczęśliwą rodzinę, a wyszła "gehenna i horror" z hazardem w tle. Czy Pawelec ich pogodzi?

Kochaj albo Rzucaj Mateusz i Ola
Autor: Canva Czy Ola da Mateuszowi kolejną ostatnią szansę?

Poznali się na weselu kuzyna i od razu wyznał jej miłość. Obiecywał szczęśliwą rodzinę i faktycznie - oprócz nich w rodzinie jest też trójka dzieci. Jednak z tym szczęściem niestety trochę mniej się udało... Gdy wyjechał za granicę i zaczął zarabiać duże pieniądze, to zaczęły się problemy z... hazardem i nie tylko. Czy Pawelcowi uda się ich pogodzić?

"Mój psycholog ma inne zdanie niż jego"

Mateusz skontaktował się z Pawłem Pawelcem z VOX FM i opowiedział mu niesamowicie romantyczną historię. Aleksandrę poznał na weselu kuzyna i zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Jeszcze tego samego wieczoru wyznał jej miłość i wylądował u niej na noc. I tak z jednej nocy zrobiły się dwa tygodnie i para zaczęła budować wspólne życie. Są razem już 5 lat z czego ostatnie 3 już nie wyglądają tak bajkowo. Dorobili się razem dwójki dzieci, a dodatkowo Ola miała już nastoletnie dziecko z poprzedniego związku. By zarobić na żonę i trójkę dzieci Mateusz wyjechał za granicę i zaczął zarabiać dobre pieniądze, które niestety postanowił upłynnić i to dosłownie.

CZYTAJ TAKŻE: Jak prawidłowo wymienić opony w samochodzie? Wyjątkowy poradnik od Pierwszej Zmiany [WIDEO]

Listen to "Najpierw kasyna, alkohol i używki, a dopiero potem trójka dzieci i Ola! KOCHAJ ALBO RZUCAJ" on Spreaker.

Przez 3 lata bawiłem się, obiecywałem zmianę, że przestanę chodzić po kasynach i przy okazji dużo alkoholu było... Mamy 3 dzieci, chce się dla nich zmienić, chce zawalczyć o nią, bo jest miłością mojego życia i chciałbym żeby dala setną szansę. Za każdym razem obiecywałem ze się zmienię, a nie dałem z siebie nic...

Czy uda mu się pokonać nałogi dla ukochanej? Czy Pawelec zdoła pogodzić tych dwoje? Posłuchajcie sami!

CZYTAJ TAKŻE: Marcin Miller pokazuje swoje prawdziwe oblicze! Fani "gotowania mamy nie zastapi nic"

Pierwsza Zmiana Komentuje w VOX FM #7
Sonda
Czy ta para powinna się pogodzić?
Nasi Partnerzy polecają