Olivia Addams na żywo w VOX FM! Wyjątkowy koncert na 500 wydań Bestlisty

i

Autor: materiały prasowe

specjalne wydanie

Olivia Addams na żywo w VOX FM! Wyjątkowy koncert na 500 wydań Bestlisty

2024-03-15 18:19

Olivia Addams to jedna z najbardziej znanych wokalistek na świecie. Na swoim koncie ma takie hity, jak "Never Say Never" czy "Stranger", które w sieci zgromadziły wiele milionów wyświetleń. W związku z 500. wydaniem Bestlisty w VOX FM mamy dla Was specjalną niespodziankę - live sesję z akustycznym wykonaniem piosenek.

500. wydanie Bestlisty VOX FM z Olivią Addams

Bestlista w VOX FM gra już po raz 500. Z tej okazji w naszym notowaniu nie mogło zabraknąć i specjalnego gościa. To jedna z najpopularniejszych światowych gwiazd, czyli Olivia Addams. Na jej koncie są takie hity, jak "Never Say Never" czy "Stranger". Olivia Addams to nie tylko gość Bestlisty w VOX FM. Wokalistka specjalnie dla słuchaczy VOX FM przygotowała specjalną live sesję jej numerów w wersji akustycznej.

Bestlista w VOX FM

Co tydzień w głosowaniu na voxfm.pl wybieracie swoje ulubione numery, które gramy dla Was na naszej antenie. W 499 notowaniu na podium znaleźli się: na miejscu trzecim - I Can't Be the Only One - Sera, Younotus, na drugim - To jest to - Skolim i na pierwszym - Stumblin' in - Cyril.