Olivia Addams w VOX FM

i

Autor: VOX FM Paweł Doncbach i jego gość w programie Jest Weekend

Olivia Addams w VOX FM - specjalne wydanie programu Jest Weekend już w niedzielę!

2022-06-25 14:47

To będzie wyjątkowe wydanie programu Jest Weekend. Paweł Doncbach z tej okazji zaprosił więc wyjątkową gwiazdę. Olivia Addams przyjechała specjalnie, żeby opowiedzieć o swoim najnowszym numerze, ale nie tylko. Kiedy słuchać? Szczegóły w w artykule.

Olivia Addams będzie gościnią programu Jest Weekend

To będzie specjalne wydanie programu Jest Weekend. Gościnią Pawła Doncbacha będzie gwiazda, która jest doskonale Wam znana z VOX FM - Olivia Addams. "Stranger" czy "Never say never" to przeboje, które doskonale znacie, a już do nich dołącza najnowszy zatytułowany "Fool Me Once".

I właśnie o tej piosence Olivia Addams opowie w rozmowie na antenie. Zdradzi skąd wziął się pomysł na jej napisanie, jak długo nad nią pracowała i jak powstawał mega zabawny, ale też troche straszny teledysk. Paweł Doncbach porozmawia z nią także o dwóch innych piosenkach: to Chameleon - tu pojawi się bardzo ważne przesłanie - i Rasarit Perfect. Wokalistka zdradzi Wam też, który ze swoich utworów lubi najbardziej, a który najbardziej przypadł do gustu jej fanom.

ZOBACZ TAKŻE: Goście Jest Weekend

Paula z zespołu Enjoy świętuje urodziny na scenie Najlepszego Koncertu Świata VOX FM

Nie zabraknie tematu przyjaźni z - również Wam znaną z VOX FM - Holy Molly. Tu Olivia opowie Wam jak się poznały i jak narodziła się między nimi więź, a także o czym rozmawiają kiedy się spotykają. I nie, nie jest to muzyka. Oprócz tego w programie pojawi się temat Eurowizji, udziału w dwóch muzycznych programach na stanowiskach jurorki oraz prezenterki, jak również planów na lato.

Cała rozmowa z Olivią Addams do usłyszenia w niedzielę (26 czerwca) po godzinie 16:00 na antenie radia VOX FM. Słuchać możecie także przez naszą stronę www.voxfm.pl oraz przez mobilną aplikację. Zapraszamy również do słuchania pozostałych rozmów Pawła Doncbacha w formie podcastu. Znajdziecie je tutaj [KLIK]

Listen to "Goście Jest Weekend" on Spreaker.