gwiazdy

Olivia Addams ze specjalnym koncertem w Polsce! Pojawi się na antenie VOX FM

2024-03-14 16:59

Olivia Addams przyjedzie do Polski! Już w piątek wokalistka znana na całym świecie zagra swój specjalny koncert. A to w związku z wyjątkowym wydarzeniem na antenie VOX FM. 15 marca odbędzie się bowiem 500. wydanie Bestlisty, czyli listy przebojów Radia VOX FM. Nie zabraknie niespodzianek i wzruszeń.

Olivia Addams w 500. wydaniu Bestlisty VOX FM

Jak świętować to na całego. Tym bardziej, że okazja jest nie byle jaka, bo już 15 marca odbędzie się 500. wydanie Bestlisty VOX FM. Co tydzień, w specjalnym głosowaniu słuchacze VOX FM wybierają w niej swoje ulubione numery. W zeszłym tygodniu zwycięzcą został hit Stumblin' in od Cyrila. A skoro w piątek o 18:00 Bestlista wystartuje po raz 500., to nie mogło zabraknąć i wyjątkowej niespodzianki. W programie pojawi się bowiem popularna wokalistka Olivia Addams. Ta ma na swoim koncie takie numery, jak "Never Say Never" czy "Stranger". Te kawałki zgromadziły w sieci wiele milionów wyświetleń, a Olivia Addams ma swoich fanów na całym świecie. W programie, który poprowadzi Iga Dudziuk nie zabraknie niespodzianek, a wszystko będzie można zobaczyć w social mediach VOX FM. To jednak jeszcze nie koniec.

Olivia Addams i Iga Dudziuk; 500 notowanie Best Listy

Olivia Addams zagra koncert w Polsce

Olivia Addams nie tylko pojawi się w 500. wydaniu Bestlisty VOX FM. Popularna wokalistka zagra również specjalny koncert! O 19:00 w ramach live sesji zaprezentuje swoje utwory w wersji akustycznej. Tego wieczoru nie zabraknie niespodzianek. Całość będzie transmitowana na YouTube, TikToku oraz na antenie VOX FM.