Finaliści Pokaż na co Cię stać

i

Autor: VOX FM Ostatnie chwile żeby zagłosować na swojego faworyta w zabawie Pokaż na co Cię stać z VOX FM

Ostatnia szansa by zdecydować kto zgarnie 20 000! Finał Pokaż na co Cię stać w VOX FM już w ten piątek

2022-08-25 11:16

To już ostatni dzwonek żeby oddać swój głos i zdecydować kto wygra 20 000 złotych! Wielki finał zabawy Pokaż na co Cię stać już jutro na antenie VOX FM. Jak głosować na finałową 10? Szczegóły w tekście.

Pokaż na co Cię stać z VOX FM

Przez całe lato łowiliśmy talenty. Do redakcji VOX FM dotarło mnóstwo nagrań wideo, zdjęć i wiadomości, w których każdy prezentował to, co potrafi najlepiej. Wiedzieliśmy, że nasi słuchacze są niesamowicie zdolni, ale to co się wydarzyło, przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Po burzliwych dyskusjach jury wybrało finałową 10. Jeszcze tylko przez kilka godzin możecie głosować na swoich faworytów. To w Waszych rękach pozostawiamy decyzję o tym kto zgarnie 20 000 złotych.

Wśród szczęśliwców, którzy dotarli do finału Pokaż Na Co Cię Stać z VOX FM i mają okazję powalczyć o 20 tys. zł jest 10 osób. To Kacper z Radomia i jego wykonanie piosenki „Lonely”, Artur z Łodzi i jego freestyle na skrzypcach, Kuba, który ma 9 lat i rapuje o szkole, Bartek z Poznania i jego rzeźby, śpiewająca Amelia z Rdzawki, Artur z Władysławowa i jego wykonanie „Ostatni raz zatańczysz ze mną", Kamil z Krakowa, którego pasją jest garncarstwo, Natalia z Wrocławia śpiewająca „Chciałem być", Magda z Zielonej Góry, która prasuje z zamkniętymi oczami i Małgorzata ze Skórzewa grająca na pianinie.

CZYTAJ TAKŻE: Gwiazdom disco polo pali się grunt pod nogami. Artyści pokazali dlaczego

Poranne wyjce - Wyglądasz idealnie (SKOLIM PARODIA)

Głosowanie trwa jeszcze przez kilka godzin - dokładnie do czwartku (25 sierpnia) do godziny 23:59. Każdy może oddać głos na swojego faworyta na stronie internetowej pokaz.voxfm.pl. Tutaj można także obejrzeć poszczególne filmy i docenić talent.

Najseksowniejsze piosenkarki disco-polo 2022 - TOP 10

Sonda
Pokaż Na Co Cię Stać z VOX FM. Kto wygra 20 tys. zł?