telewizja

Patrycja Wieja wygrała Projekt Lady. Nie uwierzycie co dziś robi i jak mocno się zmieniła

2024-05-20 13:13

Program Projekt Lady wzbudził przed laty spore emocje w polskich telewidzach. Ci w poszczególnych odcinkach mogli oglądać, jak dziewczyny, które przyzwyczajone są do imprezowania, uczone są dobrych manier i się zmieniają. Pierwszą edycję tego formatu wygrała Patrycja Wieja. Co dzieje się z nią obecnie?

Projekt Lady: co robi dziś Patrycja Wieja?

Program Projekt Lady przez lata cieszył się ogromną popularnością na antenie TVN. To w tym formacie uczestniczki pod czujnym okiem mentorek dokonywały zmian w swoim życiu. Z dziewczyn, które przyzwyczajone są do imprezowania, zmieniały się w ułożone i kulturalne, młode kobiety. W formacie Projekt Lady w role mentorek wcielały się Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska-Radomska, natomiast prowadzącą tego show była Małgorzata Rozenek-Majdan. Przez kilka edycji, które powstały i były emitowane na antenie TVN mogliśmy zobaczyć mnóstwo przemian, a niektóre z nich robiły naprawdę ogromne wrażenie. Szczególne emocje wzbudziła oczywiście pierwsza edycja programu Projekt Lady. Tę wygrała wówczas Patrycja Wieja. Jak dziewczyna zmieniła się na przestrzeni lat i co robi obecnie?

JAK NIE REMONTOWAĆ MIESZKAŃ | Pawelec Robi Robotę

Patrycja Wieja z Projektu Lady dziś

W programie Projekt Lady Patrycja Wieja dała się mocno zapamiętać widzom. Dziewczyna przeszła wyjątkową przemianę pod okiem mentorek. Od czasu jej udziału w programie w 2016 roku sporo zmieniło się w jej życiu. Odbyła trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Oksfordzie. Zajmowała się prowadzeniem zajęć fitness, a także aktywnie działała na Instagramie. W zeszłym roku dość mocno zaskoczyła widzów, którzy znali ją z programu Projekt Lady. Dziewczyna poinformowała bowiem, że złożyła przysięgę wojskową! Z czego wynikała jej decyzja? To wytłumaczyła w opisie do postu, w którym informuje o zmianach w jej życiu. - Dobrze mnie znacie i wiecie, że nie lubię stać w miejscu… cały czas staram się rozwijać. Poczułam, że teraz jest ten moment chce się sprawdzić. Czuję, że to jest ten czas, żeby poszukać nowych możliwości, zdobyć nowe umiejętności i zwiększyć swoje doświadczenie - stwierdziła Patrycja Wieja. Poniżej możecie zobaczyć jej zdjęcie w mundurze.