Paula Karpowicz z Topky wzięła ślub. Gwiazda disco polo wyglądała jak księżniczka!

i

Autor: screen z Instagram/paulakarpowicz Paula Karpowicz z Topky wzięła ślub. Gwiazda disco polo wyglądała jak księżniczka!

Paula Karpowicz z Topky wzięła ślub. Gwiazda disco polo wyglądała jak księżniczka!

2023-05-15 11:12

Ślub Pauli Karpowicz z Topky, to niesamowicie ogromne wydarzenie w branży disco polo! Piękna wokalistka powiedziała "sakramentalne TAK" w piątek 12 maja i wyglądała jak prawdziwa księżniczka. Całe wydarzenie było relacjonowane w mediach społecznościowych i zachwyciło fanów artystki. Sprawdźcie jak wyglądał ślub wokalistki zespołu Topky i kto jest wybrankiem jej serca.

Paula Karpowicz wyszła za mąż! W piątek 12 maja odbyło się huczne wydarzenie w branży disco polo. Mowa o ślubie wokalistki zespołu Topky - Pauli Karpowicz, która poślubiła menadżera zespołów disco polo - Grzegorza Zimeckiego. Para była zaręczona od 26 grudnia 2020 roku, a w maju 2023 roku przypieczętowali swoje uczucie. Przypomnijmy, że Paula Karpowicz od września 2021 roku razem z Angeliką Żmijewską tworzą formację Topky. Wcześniej dziewczyny były wokalistkami zespołu Top Girls, jednak postanowiły pójść swoją drogą. Co ciekawe, Angelika również towarzyszyła swojej przyjaciółce w jej pięknym dniu i nie tylko była jej gościem, ale także druhną na ślubie - razem z innymi przyjaciółkami Panny Młodej. Na weselu Pauli i jej męża Grzegorza w ogromnym namiocie, ozdobionym pięknymi kwiatami, bawili się także Kuba Urbański z zespołu Playboys, Edyta Folwarska, Małgorzata Główka z zespołu Camasutra, a także Miły Pan, który był świadkiem na ich ślubie.

Topky (Szybkie Pytania)

Ślub Pauli Karpowicz z Topky

Paula Karpowicz w dniu swojego ślubu wyglądała jak prawdziwa księżniczka! Podczas ceremonii miała związane włosy w kucyk, a w ręku trzymała piękny bukiet w kształcie kuli. Nie można również zapomnieć o sukni ślubnej, w której wokalistka grupy Topky wyglądała olśniewająco! Paula postawiła na rybkę z tiulowym dołem i rękawki, które opadały na jej ramiona, a także na długi welon. Podczas przyjęcia weselnego, na którym bawiło się ponad 200 gości, Paula rozpuściła włosy i miała na sobie suknię ala księżniczkę, w której również wyglądała jak milion dolarów! Co ciekawe, jej druhny ubrane były w długie satynowe sukienki o kolorze różowym, a świadkowie Pana Młodego mieli na sobie klasyczne garnitury. Poniżej możecie zobaczyć jak wyglądała Paula w dniu swojego ślubu. My jesteśmy oczarowani, a młodej parze składamy najpiękniejsze życzenia!

ZOBACZ TAKŻE: Ile za wesele biorą Piękni i młodzi? Kwota wprawia w osłupienie!

Listen on Spreaker. Źródło: Paula Karpowicz z Topky wzięła ślub. Gwiazda disco polo wyglądała jak księżniczka!