Paweł Dudek „Droga”. Czadoman śpiewa rockową balladę!

2020-12-14 21:29 AM.
Czadoman
Autor: Akpa Czadoman

To się musiało stać. Po wygranej w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo Czadoman poszedł za ciosem. Paweł Dudek nagrał piosenkę w rockowym stylu. Po tym jak kawałek „Droga” trafił do sieci, fani chcą więcej!

Czadoman to aktualnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych wykonawców disco polo. Jako uczestnik i zwycięzca popularnego talent show dał się poznać jako wokalista, który znakomicie czuje się w rockowej stylistyce. Tym, którzy nie wiedzą lub nie pamiętają – przypomnimy Paweł Dudek zaczynał, jako wokalista rockowy. Dopiero później zasłynął na scenie disco polo, a utwór „Ruda tańczy, jak szalona” stał się największym hitem artysty. Teraz Czadoman wraca do rocka. Paweł Dudek nagrał balladę pod tytułem „Droga”. Co na to fani?

Coś pięknego, szkoda żeby taki głos marnował się w disco polo. Trzymam kciuki za taką płytę i koncerty w takim stylu.

Gdy rock gra w duszy, nie oszukasz przeznaczenia.

Paweł jesteś odkryciem w 2020! - piszą internauci.

Po takiej zachęcie od fanów, Paweł Dudek z pewnością zdecyduje się na kolejne utwory w tym stylu. Myślicie, że Paweł Dudek zrezygnuje z disco polo? Zobaczcie i posłuchajcie jego najnowszej produkcji. Na voxfm,pl publikujemy najnowszy teledysk do piosenki "Droga", którą wykonuje Paweł Dudek.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany