Paweł „Nie no,  za tyle to nie” Miszta w VOX FM. Znawca motoryzacji opowie o… wędkarstwie! Kiedy?

i

Autor: facebook.com/AutoHandelMiszta/, VOX FM Paweł „Nie no, za tyle to nie” Miszta w VOX FM. Znawca motoryzacji opowie o… wędkarstwie! Kiedy?

Paweł „Nie no, za tyle to nie” Miszta w VOX FM. Znawca motoryzacji opowie o… wędkarstwie! Kiedy?

2021-10-19 11:13

Paweł Miszta, to człowiek, który o motoryzacji wie wszystko. Gwiazdor programu „Wojny samochodowe” będzie gościem Przemka Sasowskiego w programie „W samą porę” VOX FM. Kiedy?

Paweł Miszta znany jest fanom motoryzacji, nie tylko ze swojej wiedzy na temat aut ale i powiedzeń, które na stałe wpisały się w program, który prowadzi. Prezenter ma do siebie duży dystans. Na jego profilu w mediach społecznościowych znajdziemy zdjęcia z „mądrościami” Pawła, wśród nich najpopularniejsze- „Nie no, za tyle to nie”. O życiu prywatnym Pawła Miszty wiadomo niewiele, ale po programie „W samą porę” VOX FM to się zmieni. Popularny prezenter rozmowie z Przemkiem Sasowskim opowie nie o samochodach, a o... wędkarstwie. Zobacz zapowiedź w wideo poniżej i słuchaj w czwartek, 21 października po 21:00.

ZOBACZ TEŻ: „Niech żyje wolność” – Marcin Miller (Boys) i Poranne Wyjce dali czadu! Zobacz koncert w Pierwsza Zmiana Show VOX FM [WIDEO]

PAWEL_MISZTA_WSP

Quiz. Dopasuj imię do gwiazdy! 8 na 10 punktów to totalne minimum!

Pytanie 1 z 10
… Cielecka?