Paweł Pawelec sprawdza czy Kochaj albo Rzucaj naprawdę działa

i

Autor: VOX FM

Pawelec sprawdza czy Kochaj albo Rzucaj działa! Jak potoczyły się losy pogodzonej przez niego pary?

2023-02-23 20:00

Małżeńska historia ze zdradą w tle. Anita i Piotr byli bohaterami jednego z odcinków "Kochaj albi Rzucaj". W listopadzie ubiegłego roku oficjalnie pogodzili się na antenie VOX FM. A jak ich losy potoczyły się po emisji programu? Paweł Pawelec postanowił to sprawdzić. Czy para wciąż jest razem?

Czy Kochaj albo Rzucaj działa?

Historia Anity i Piotra mogłaby być gotowym scenariuszem na komedię romantyczną. Para z dwunastoletnim stażem i trójką dzieci, pogrążona w codzienności. I choć w ich małżeństwie wszystko wydawało się być w idealnym porządku, to niestety ich spokó zburzyło pojawienie się w życiu Anity adoratora. To właśnie ona zgłosiła się do VOX FM by Paweł Pawelec pogodził ich w audycji "Kochaj albo Rzucaj"

Hej nazywam się Anita jestem mamą 3 wspaniałych chłopców i żona kochanego męża Piotra.

20 września dopuściłam się zdrady której bardzo mocno żałuję. Pewien mężczyzna zaczepiał mnie w mojej pracy, prawił mi komplementy i mówił, że jestem piękna osoba każda chwilę przyjeżdżał.

Teraz wiem, że mnie śledził i patrzył jaka jestem szczęśliwa z mężem. Robił wszystko żebym się do niego zbliżyła opowiadał o sobie i że jest nareszcie szczęśliwy że spotkał tak piękna kobietę jak ja... ale teraz wiem że chciał mnie wykorzystać i tylko zależało mu na tym żeby zniszczyć moje małżeństwo i żebym nigdy już nie mogła być szczęśliwa.

CZYTAJ TAKŻE: Kochaj albo Rzucaj. Podcast VOX FM

kochaj albo rzucaj sprawdzam Lublin

Mój mąż Piotr ma bardzo duży żal do mnie ale mimo wszystko co się stało chce ze mną rozmawiać a ja naprawdę chcę mocno mu pokazać że go kocham i nie chce żyć bez niego. (...) Kocham go całym moim sercem i chciałabym żebyś zawalczyli o naszą miłość i nasze piękne 12 lat małżeństwa.

W listopadzie 2022 roku Pawelcowi udało się pogodzić tych dwoje na antenie. Ale czy uczucie przetrwało? A może jednak rany okazały się zbyt duże? Zobaczcie sami!