Piękni i Młodzi -  „Jak w bajce (Ti Amo)” już buja w sieci! To pierwszy hit po zmianach w zespole?

i

Autor: Instagram.com/madzia_pim Piękni i Młodzi - „Jak w bajce (Ti Amo)” już buja w sieci! To pierwszy hit po zmianach w zespole?

Piękni i Młodzi - „Jak w bajce (Ti Amo)” już buja w sieci! To pierwszy hit po zmianach w zespole?

2021-07-09 17:36

Zespół Piękni i Młodzi z Magdaleną Narożną na czele długo kazał czekać fanom na nowość. Wokalistka zapewniała jednak, że warto, bo nowy kawałek to perełka. Fani potwierdzają „Jak w bajce (Ti Amo)” to dla nich wakacyjny hit. Choć niektórym kawałek kojarzy się z utworem Ricky’ego Martina.

Zespół Piękni i Młodzi tą piosenką skradł serca fanów. Utworu pod tytułem  „Jak w bajce (Ti Amo)” można było posłuchać jeszcze przed premierą w VOX FM. Teraz do sieci trafił teledysk. Romantyczny letni klimat piosenki oraz sceneria letniej imprezy urzekła internautów. Nie szczędzą pozytywnych komentarzy także wobec Magdy Narożnej. Wokalistka zaprezentowała się w nowej fryzurze. Zamiana charakterystycznego irokeza na burzę loków, to strzał w dziesiątkę.

ZOBACZ TEŻ: Dawid Narożny oświadczył się nowej partnerce! „Nigdy tego nie robiłem”

- Świetny letni kawałek, wpada w ucho! Ale moje serce skradła ta przepiękna i ponętna blondynka z uśmiechem gwiazdy filmowej...

- Pięknie i młodo! W końcu radosny, pozytywny utwór. Teledysk super, no a Madzia cudowna! Brawo PiM! ❤️

- No muszę przyznać że pierwszy raz od zmiany składu zespołu jestem pozytywnie zaskoczona ? Podoba mi się ? - komentują internauci.

Zespół Piękni i Młodzi w ubiegłym roku rozstał się z Dawidem Narożnym. Obecnie zamiast Narożnego u boku jego byłej żony i Daniela Wilczewskiego występuje wokalista, gitarzysta i realizator dźwięku Daniel Biczak. Pierwszym nagraniem w nowym składzie był utwór „Bez siebie". Słowa i muzykę do piosenki „Jak w bajce (Ti Amo)”  napisali: Łukasz Sienicki, Magdalena Narożna, Daniel Wilczewski, Krzysztof Bogucki jednak internauci zwracają uwagę na wyraźne podobieństwo do przeboju "Venta Pa' Ca" Ricky'ego Martina. Co o tym myślicie? Na voxfm.pl prezentujemy teledysk do piosenki „Jak w bajce (Ti Amo)”  zespołu Piękni i Młodzi.

QUIZ. Czy wiesz, ile lat ma ta gwiazda? Niektóre odpowiedzi Cię zaskoczą! To wyjątkowo trudne wyzwanie

Pytanie 1 z 10
Ile lat ma Magda Gessler?
QUIZ. Czy wiesz, ile lat ma ta gwiazda? Niektóre odpowiedzi Cię zaskoczą! To wyjątkowo trudne wyzwanie
Najlepszy Koncert Świata