Piękni i Młodzi - „Jak w bajce (Ti Amo)” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

i

Autor: Facebook.com/piekniimlodziofficial Piękni i Młodzi - „Jak w bajce (Ti Amo)” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

Piękni i Młodzi - „Jak w bajce (Ti Amo)” przedpremierowo tylko w VOX FM! Kiedy?

2021-07-06 11:55

Nareszcie! Krzyknie niejeden fan w reakcji na wiadomość o nowości zespołu Piękni i Młodzi. Uwielbiana grupa disco polo, po dłuższej przerwie wydaje singiel. Piosenki pod tytułem „Jak w bajce (Ti Amo)” będzie można posłuchać jeszcze przed premierą, tylko w VOX FM!

Piękni i Młodzi od ponad roku działają w zmienionym składzie. Po tym, gdy grupę opuścił Dawid Narożny uwielbiana formacja nie zawodzi fanów i wydaje kolejne piosenki. Choć na tę nowość musieli trochę poczekać. Zespól z Magdą Narożna na czele zapewnia jednak, że warto uzbroić się w cierpliwość. Piosenka pod tytułem „Jak w bajce (Ti Amo) trafi do sieci w środę 7 lipca.

ZOBACZ TEŻ: Dawid Narożny oświadczył się nowej partnerce! „Nigdy tego nie robiłem”

- Mamy nadzieje ze troszeczkę namieszamy i niejedna nóżka na parkiecie zaszaleje pod naszą nutę?? - zaznacza zespól Piękni i Młodzi na Facebooku.

Dla wszystkich, którzy nie mogą się już doczekać nowości mamy dobrą widmowość- zanim piosenka trafi do sieci będzie można jej posłuchać w radiu. Piękni i Młodzi - „Jak w bajce (Ti Amo)” przedpremierowo tylko w VOX FM we wtorek, 6 lipca po 20:15!

QUIZ. Kultowe piosenki z bajek po polsku. Uzupełnij brakujące słowo. Łatwo nie będzie

Pytanie 1 z 15
Pocahontas. "Ty masz mnie za ... dzikuskę"
Raport z anteny 6.07, godz.10