Magda Narożna zapowiada nowy numer

i

Autor: screen/Instagram @madzia_pim Czym Piękni i Młodzi znów zaskoczą swoich fanów?

Piękni i Młodzi szykują nowy numer? "To będzie świetny klip" Magda Narożna zdradza szczegóły z planu

2022-05-31 14:40

Szykuje się kolejna premiera od zespołu Piękni i Młodzi? Zespół niedawno wypuścił nowy kawałek w bardzo letnim klimacie. Wszystko wskazuje na to, że już niedługo możemy spodziewać się ich kolejnego hitu! Magda Narożna odsłania rąbka tajemnicy.

"Na pewno Was zaskoczymy"

Po premierze ostatniego numeru od Pięknych i Młodych emocje były bardzo mieszane. Fani podzielili się na tych, którym nowość mocno przypadła do gustu, ale nie brakowało też głosów fanów tęskniących za numerami z czasów "Niewiary".

"Gorący Wiatr (Eyo Eyo)" ma na koncie ponad 400 tysięcy odsłon w serwisie YouTube. Do lata pozostało jeszcze kilka tygodni i numer ma szansę stać się jednym z jego hitów. Zespół już teraz puszcza oko do swoich fanów i zapowiada... kolejną premierę i kolejny klip! Rąbka tajemnicy uchyliła na swoim koncie na Instagramie Magda Narożna.

CZYTAJ TAKŻE: Piękni i Młodzi z nowością „Gorący Wiatr”. „Za jakiś czas każdy rolnik będzie tego słuchał”

Najlepszy Koncert Świata 2022 - Radom

Wczorajszy dzień był pełen emocji :) to będzie świetny klip :) i na pewno Was zaskoczymy :) #nowyteledysk #klip #newsong

- czytamy w opisie zdjęcia.

CZYTAJ TAKŻE: Poranne Wyjce VOX FM – „Niosę Cię pijaną”. Jak brzmi nowa wersja „Jak w bajce” (Piękni i Młodzi)?

Jaki tytuł będzie mieć ten nowy kawałek i czy ma szanse podbić Wasze serca? O tym przekonamy się już niebawem! Śledźcie naszą stronę www.voxfm.pl oraz nasze media społecznościowe by być na bieżąco z najnowszymi informacjami ze świata disco polo.

Którym wokalistą disco polo jesteś?

Pytanie 1 z 11
Gdzie lubisz spędzać wakacje?