Pierwsza zmiana rusza na rowerach do Olsztyna! Czegoś takiego jeszcze nie było

i

Autor: VOX FM

wielki wyjazd

Pierwsza zmiana rusza na rowerach do Olsztyna! Czegoś takiego jeszcze nie było

2024-04-02 8:50

Święta, święta i po świętach. Niestety, z dodatkowymi kilogramami. To, że mazurki, żurek i sernik wyjdą na wadze - było do przewidzenia. Wniosek jest prosty - trzeba coś z tym zrobić. Co? Oczywiście spalić nadprogramowe kalorie! Dlatego ekipa Pierwszej zmiany - Pawelec, Julia i Konrad ruszają w specjalną, rowerową trasę.

Pierwsza zmiana na rowerach do Olsztyna

Kto nie przytył w te święta - niech pierwszy rzuci kamieniem. Wszystkie mazurki, jajka, sałatki, szyneczki i serniczki pięknie wyglądały na stole. A teraz? Na wadze pojawiły się dodatkowe kilogramy. Znajome, prawda? Nie inaczej jest w przypadku ekipy Pierwszej zmiany. Pawelec, Julia i Konrad także poczuli nadmiar kalorii w swoich brzuchach i doszli do wniosku, że trzeba z nimi coś zrobić. Siłownia? Słabe i przereklamowane. Joga? To by było ciekawe, ale trochę mało spektakularne. A gdyby wycieczka rowerowa? To brzmi, jak plan. Ale musi być z rozmachem! Dlatego Pierwsza zmiana nie wyruszy na jakąś tam przejażdżkę, a ruszy na rowerach do Olsztyna! Tak, dobrze widzicie. Pawelec, Julia i Konrad jadą w wielokilometrową wyprawę rowerową, a wy możecie ich w tym dopingować!

BEST LISTA 500 – MAKING OF

Pierwsza zmiana w szczytnym celu wskakuje na rowery

Rowerowa wycieczka od Olsztyna brzmi spektakularnie. Ale trzeba uzupełnić ją o coś jeszcze. Gdyby tak liczyć każdy kilometr? To wydaje się oczywiste. Jednak jest coś jeszcze. Każdy kilometr, który na rowerach pokonają nasi prezenterzy, zostanie wymieniony na złotówki! Jaki cel? Fundacja AWF Warszawa!

Nasza ekipa pokona trasę do Olsztyna. A na każdym z etapów będziecie mogli wspierać naszych prezenterów. Wszystkie informacje na bieżąco znajdziecie w social mediach VOX FM oraz usłyszycie o nich na naszej antenie. Czas zrzucić poświąteczne kilogramy!