Love Island

Love Island 9 - nowy uczestnik to trener z programu "Kanapowcy"? Uderzajce podobieństwo

2024-03-15 22:02

Love Island 9 gości na antenie TV4 już prawie dwa tygodnie. Emocji nie brakuje, a Wyspy Miłości nie opuścił jeszcze żaden singiel. Za to 14 marca widzowie poznali nowego uczestnika. Jest nim Piotr, który fanom randkowego show do złudzenia przypomina popularnego trenera z programu "Kanapowcy". Widzicie podobieństwo?

Love Island 9 nie zwalnia tempa i w każdym odcinku zaskakuje nas czymś nowym. 14 marca na Wyspie Miłości pojawił się nowy Islander, a widzowie od razu stwierdzili, że już go gdzieś widzieli. W social mediach szybko pojawiły się porównania do Krzysztofa Ferenca, trenera z programu Kanapowcy. Trzeba przyznać, że podobieństwo obu panów jest uderzające.

Chociaż Piotr z Love Island nie jest spokrewniony ze znanym z programu TTV Krzysztofem Ferencem to panowie mają wspólną pasję. Jest nią sport i kulturystyka.

Kim jest Piotr Kowalczyk z Love Island 9?

Piotr od dziecka związany jest ze sportem. Lubi spędzać czas z bliskimi. Jest osobą wierzącą. Wielokrotnie brał udział w zawodach i pokazach kulturystycznych. W swoich rodzinnych stronach jest znany, rozpoznawalny - „bywał” na okładkach. Na co dzień mieszka w Warszawie. Jest anonimowy, ale brakuje mu trochę szumu medialnego. Uwielbia dbać o swoją sylwetkę i w swojej pracy spełnia się idealnie pomagając ludziom zadba o zdrowie. Chce poznać miłość na dobre i na złe. Chciałby stworzyć poważny związek. W relacjach bywa zazdrosny i podejrzliwy. Uważa, że na zaufanie trzeba sobie zapracować. Lubi kobiece kształty. Jest wierny, uczciwy, ceni szczere rozmowy. Nie znosi kłamstwa. Nie lubi imprez. W pracy nie nawiązuje romansów.

Wszyscy uczestnicy 9. edycji Love Island. Zobacz ich prywatne zdjęcia